Arda Güler dedesi kimdir? Annesi kim? Arda Güler’in babası kimdir? Kaç kardeşi var? Arda Güler ailesi nereli?

08.07.2023
A+
A-
Arda Güler dedesi kimdir? Annesi kim? Arda Güler’in babası kimdir? Kaç kardeşi var? Arda Güler ailesi nereli?

Arda Güler dedesi kimdir? Annesi kim? Arda Güler’in babası kimdir? Kaç kardeşi var? Arda Güler ailesi nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Arda Güler dedesi kimdir? Annesi kim? Arda Güler’in babası kimdir? Kaç kardeşi var? Arda Güler ailesi nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Arda Güler, Türk futbolcu. La Liga takımlarından Real Madrid’de ve Türkiye A millî futbol takımında ofansif orta saha mevkiinde forma giymektedir. Real Madrid’e transferi sonrası Süper Lig’den en yüksek bedelle transfer olan Türk futbolcu oldu.

Arda Güler´in İspanyol devi Real Madrid´e transfer olmasıyla, Bolu´nun Mengen ilçesine bağlı Gökçesu beldesindeki 35 haneli Hayranlar köyünde yaşayan dedesi Mehmet Ali Güler( 68) ve babaannesi Adiye Güler(63) torunlarının başarısıyla gurur duydu. Köydeki evine, torununun futbol sahalarındaki fotoğraflarının yer aldığı bir bölüm yaptıran Mehmet Ali Güler, “Çok sevinçliyim ama bir o kadar da içimde ağlama hissi var. Türkiye’deyken Arda´yı görüyordum ama şimdi oralarda çok zor göreceğim” dedi. Adiye Güler ise, “Çok gururluyuz. Çok mutluyuz. Eline sadece top ver başka bir şey istemezdi. Yaz aylarında köye geldiğinde de hep top oynardı. Beni kaleye geçirir futbol oynardı” dedi.

Torunlarının Avrupa´ya gitmesi nedeniyle kendisini daha az görecek olmanın burukluğunu yaşayan Mehmet-Adiye Güler çifti köydeki evlerine Arda Güler´in futbol sahalarındaki çocukluğundan bu zamana kadar ki fotoğraflarının yer aldığı dev tablo yaptırdılar.

Sizler için bizlerde Arda Güler dedesi kimdir? Annesi kim? Arda Güler’in babası kimdir? Kaç kardeşi var? Arda Güler ailesi nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page