Arka Sokaklar Alper kimdir? Arka Sokaklar Alper Gerçek Adı Ne? Arka Sokaklar Alper Komiser kimdir? Ali Haydar Çataltepe kimdir?

10.01.2023
A+
A-
Arka Sokaklar Alper kimdir? Arka Sokaklar Alper Gerçek Adı Ne? Arka Sokaklar Alper Komiser kimdir? Ali Haydar Çataltepe kimdir?

Arka Sokaklar Alper kimdir? Arka Sokaklar Alper Gerçek Adı Ne? Arka Sokaklar Alper Komiser kimdir?

Kanal D ekranlarında her Cuma ilgiyle izlenen dizilerden Arka Sokaklar, sezon finaline kısa bir süre kala kadrosuna yeni bir isimi dahil etti.

Role hayat veren Oyuncunun gerçek adı Ali Haydar Çataltepe‘dir.

Tiyatro yönetmen yardımcısı – sinema ve dizi film oyuncusu. 1994, İstanbul doğumlu.

Gökçe Aktaş Menajerlik şirketine kayıtlıdır oyuncusu Ali Haydar Çataltepe, tiyatro çalışmaları yanı sıra 2016 yılında rol aldığı Babamın Kanatları filminde Fırat karakterini canlandırmıştı. 2021yılında Kazara Aşk dizisinde rol aldı.

27 yaşının içinde olan oyuncumuz Ali Haydar Çataltepe 3 Haziran 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Tiyatro oyunculuğunın yanı sıra tiyatro yönetmenliği ve tiyatro oyunlarında asistanlık yapan Ali Haydar Çataltepe kamera karşısına ilk defa 2016 yılında vizyona giren Babamın Kanatları isimli sinema filmiyle geçmiştir.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz 2021 yılında Kazara Aşk dizisi ile televizyon oyunculuğuna adım atmıştır.

Bu hafta 628.bölüm ile yayında olacak olan Arka Sokaklar’da Hüsnü’yü kurtarmak için çalışmalar devam ediyor.

Mesut ile Hüsnü operasyon sırasında zor anlar yaşayacak. Ancak bu arada Rıza Baba, Alper isminde yeni bir komiseri Mesut’a emanet eder. Alper ile Mesut operasyondayken yakalanırlar.

Arka Sokaklar 628. Bölümde üst düzey yetkilisinin oğlu Alper, ekibe katılıyor; fakat icraatlarıyla, ekibi bezdiriyor!

Bakanlıktan üst düzey bir yetkili Rıza Babayı arayarak, polislikten yeni mezun olan oğlu Alper’i eğitmesini ister. Rıza Baba mecburen bu isteği kabul eder; fakat Alper, polisliğe çok da uyan bir tip değildir. Rıza Baba önce Engin, sonra Hüsnü ve en sonunda da Mesut’un yanına verir. Sonuç ise, fecaattir…

Arka Sokaklar aksiyon dolu bölümleriyle cuma akşamları saat 20.00’da Kanal D’de!

Ali Haydar Çataltepe kimdir?

Tiyatro yönetmen yardımcısı – sinema ve dizi film oyuncusu. 1994, İstanbul doğumlu. Gökçe Aktaş Menajerlik şirketine kayıtlıdır oyuncusu Ali Haydar Çataltepe, tiyatro çalışmaları yanı sıra 2016 yılında rol aldığı Babamın Kanatları filminde Fırat karakterini canlandırmıştı. 2021yılında Kazara Aşk dizisinde rol aldı.

@aalihaydarcataltepe kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Ali Haydar Çataltepe Yer Aldığı Diziler

2022 Arka Sokaklar- Alper
2021 Kazara Aşk

Arka Sokaklar Alper kimdir? Arka Sokaklar Alper Gerçek Adı Ne? Arka Sokaklar Alper Komiser kimdir? Ali Haydar Çataltepe kimdir?

You cannot copy content of this page