Arka Sokaklar Filiz kim? Arka Sokaklar Didem Uzel Sarı kimdir, nereli, ne iş yapıyor?

17.02.2024
A+
A-
Arka Sokaklar Filiz kim? Arka Sokaklar Didem Uzel Sarı kimdir, nereli, ne iş yapıyor?

Arka Sokaklar Filiz kim? Arka Sokaklar Didem Uzel Sarı kimdir, nereli, ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Arka Sokaklar Filiz kim? Arka Sokaklar Didem Uzel Sarı kimdir, nereli, ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Arka Sokaklar Filiz karakterini Didem Uzel Sarı canlandırmaktadır. Didem Uzel Sarı 1971 doğumludur. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü mezunudur. 1993 yılında Best Model of Turkey yarışmasında 2. olmuştur. 1994 yılında Miss Turkey yarışmasında da ikinci olduktan sonra Avrupa Güzeli yarışmasında ikinci olmuştur.

Bunların dışında Eylül, Büyük Umutlar, Hızma, Yalan, Yürek Çığlığı, İki Aile, Doktorlar ve İntikam adlı dizilerde rol almıştır. En son İntikam dizisinde Leyla karakterine hayat veren Didem Uzel, 2012 yılında Selim Sarı ile evlenmiştir. Didem Uzel, 2016 yılında oğlu Leo’yu dünyaya getirdi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Arka Sokaklar Filiz kim? Arka Sokaklar Didem Uzel Sarı kimdir, nereli, ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page