Arka Sokaklar Merve kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Kumsal Ateş Arka Sokaklar

12.01.2024
A+
A-
Arka Sokaklar Merve kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Kumsal Ateş Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Merve kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Merve Oflaz Arka Sokaklar Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Arka Sokaklar Merve kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Merve Oflaz Arka Sokaklar sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Arka Sokaklar Merve’nin gerçek adı Kumsal Ateş’tir.

Kumsal Ateş kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim?

Kendisi instagramda @kumsalatess kullanıcı adı ile bulunur. Hakkında çok fazla bilgi yoktur. Sadece çekimlerde boşluk bulabilirsem fotoğraf çekilebiliyorum bir açıklaması var sadece.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Arka Sokaklar Merve kimdir? Gerçek adı? Yaşı? Merve Oflaz Arka Sokaklar sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz. Sokaklarda hayat, iyiler için çok zor, kötüler içinse çok kolay hale gelmiştir. Uyuşturucu, yolsuzluk, silahlı şiddet, kentin göbeğinde düzensiz gettolar, irili ufaklı mafyalaşma ve hepsi bir yana, iyiden iyiye yerleşmiş ‘kural tanımazlık’ artık şehrin tüm damarlarına sızmıştır. Daha düne kadar Rıza Baba’nın kullandığı odada şimdilerde, asayişten Ünal Baş komiser oturmaktadır. Ancak kendisi o koltuğu doldurabilecek nitelikte biri mi, bu oldukça şüphelidir. Diğer yandan Ünal’ın bir numarası genç komiser Kadir, kendince haklı sebeplerden ötürü Rıza’yı ve ekibi düşmanı bellemiştir. Aslında gözü pek, yiğit ve ‘doğru’ bir genç adamdır ancak, Ünal’ın aklına soktuğu yalanların etkisindedir. Rıza Baba ve ekibi, üzerlerindeki ölü toprağını silkeleyip, kendilerine oynanan oyunu bozmak için kolları sıvarlar. Ancak bu kez yol, her zamankinden çetindir.

You cannot copy content of this page