Arka Sokaklar Savcı Belgin kim? Gülden Avşaroğlu kim, kaç yaşında, nereli?

21.03.2024
A+
A-
Arka Sokaklar Savcı Belgin kim? Gülden Avşaroğlu kim, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Savcı Belgin kim? Gülden Avşaroğlu kim, kaç yaşında, nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Arka Sokaklar Savcı Belgin kim? Gülden Avşaroğlu kim, kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Arka Sokaklar 668. bölümde Kadir’in geçireceği soruşturmayı yürüteceği düşünülen Savcı Belgin karakterini Gülden Avşaroğlu canlandırmaktadır. Rıza baba ve ekibini zorlayacak bir karakter olduğu düşünülüyor. Gülden Avşaroğlu, 12 Ağustos 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.70 cm boyunda 64 kilodur. M.S.Ü. Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak 1989 yılında Bizimkiler dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Gülden Avşaroğlu daha sonra birçok projede yer almıştır. Bizimkiler dizisinden sonra Çiçek Taksi, İkinci Bahar gibi zamanın en iyi dizilerinde rol almıştır. En son Menajerimi Ara dizisinde görülen oyuncu şu anda Arka Sokaklar Savcı Belgin karakterini canlandırmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Arka Sokaklar Savcı Belgin kim? Gülden Avşaroğlu kim, kaç yaşında, nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page