Arzu Akalın kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Avukat Arzu Akalın Dizdar?

31.05.2023
A+
A-
Arzu Akalın kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Avukat Arzu Akalın Dizdar?

Arzu Akalın kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Arzu Akalın Dizdar? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Arzu Akalın kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Arzu Akalın Dizdar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

@akalinarzu kullanıcı adı ile twitterda bulunur. Hukukçudur Marka ve Avrupa Patent Vekili konuları üzerine kariyer yapmış bir avukattır.

Kendi web sitesinde şu açıklama yer alır.

Akalın Hukuk Bürosu, yerli ve uluslararası şirketlere, başta ticaret hukuku olmak üzere, her alanda avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Danışmanlığını yaptığı müvekkillerine butik ve ihtiyaca göre en ideal hizmeti sunma ilkesine göre çalışan bir anlayışa sahiptir. Sahip olduğu uluslararası tecrübeyle, müvekkillerinin dünyanın herhangi bir noktasındaki hukuki sorunlarına çözüm arar.

Çözüm ve sonuç odaklı çalışmak ve uzun vadeli çözümler sunmak Akalın Hukuk Bürosu’nun temel ilkelerindendir.

Sizler için bizlerde Arzu Akalın kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Arzu Akalın Dizdar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

23.12.1973 Almanya doğumludur. Eğitiminin bir kısmını Almanya’da tamamlamış olup İstanbul Vefa Poyraz Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini 1991-1995 döneminde okul birincisi olarak tamamlamış, ticaret hukukunun özellikle Sınai Haklar Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Profesyonel iş hayatına 1997 yılında başlamış, 11 yıl özel bir şirkette marka ve patent hukuku alanlarındaki çalışmasından sonra, 2010 yılında kendi hukuk bürosunu kurmuştur. Marka/Patent Vekilliği bulunmaktadır. Ana dili düzeyinde Almanca bilmektedir. Hâlihazırda Almanya’da hukuk doktorası çalışmalarını sürdürmektedir.

You cannot copy content of this page