Aslı Tarcan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Aslı Tarcan eşi kaç yaşında, kimdir?

28.05.2023
A+
A-
Aslı Tarcan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Aslı Tarcan eşi kaç yaşında, kimdir?

Aslı Tarcan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Aslı Tarcan eşi kaç yaşında, kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Aslı Tarcan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Aslı Tarcan eşi kaç yaşında, kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

1963 yılında istanbul’da doğdu. 1987 yılda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olduktan sonra Sağlık Bakanlığı bünyesinde bir çok devlet hastanesinde çalıştı. 2005 Yılında Sağlık Bakanlığı onaylı Medikal Estetik Hekimliği sertifikasını aldı. Hair Clinic’in Sahibi Saç Ekim Uzmanı Aslı Tarcan ile Arslan Enerji’nin Sahibi İşadamı Uğur Aslan, Korupark İstanbul’da 400 seçkin konuğun katıldığı görkemli düğün töreniyle dünya evine girdi. 2022 yılı ocak ayında Ünlü İş Kadını Aslı Tarcan, Aslı Tarcan Vadi Estetik Center’ı hizmete açarak 60 milyon liralık bir yatırım gerçekleştirdi. Son teknolojik cihazlarla donattığı ve ilk aşamada 110 kişiye istihdam sağlayan Aslı Tarcan Vadi Estetik Center’ın açılış davetinde iş, sağlık ve sosyal yaşam dünyasından önemli isimler bir araya geldi.

Sizler için bizlerde Aslı Tarcan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Aslı Tarcan eşi kaç yaşında, kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

7 Temmuz 2018 günü Aslı Tarcan Hair Clinic’in Sahibi Saç Ekim Uzmanı Aslı Tarcan ile Arslan Enerji’nin Sahibi İşadamı Uğur Aslan, Korupark İstanbul’da 400 seçkin konuğun katıldığı görkemli düğün töreniyle dünya evine girdi. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı düğünde Serkan Kaya sahne alarak konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Mutlu çift düğünün ardından balayı için Seyşeller’e uçtular.

You cannot copy content of this page