Atakan Koru kimdir ne iş yapar? Azra Akın Atakan Koru yaş farkı? Atakan Koru doğum tarihi, kaç yaşında?

19.11.2023
A+
A-
Atakan Koru kimdir ne iş yapar? Azra Akın Atakan Koru yaş farkı? Atakan Koru doğum tarihi, kaç yaşında?

Atakan Koru kimdir ne iş yapar? Azra Akın Atakan Koru yaş farkı? Atakan Koru doğum tarihi, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Atakan Koru kimdir ne iş yapar? Azra Akın Atakan Koru yaş farkı? Atakan Koru doğum tarihi, kaç yaşında?sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Azra Akın ile Atakan Koru çifti, 2013’te bir spor salonunda tanıştı. 4 senelik birliktelikleri sonrası evlilik kararı alan Atakan Koru, güzel model Azra Akın’a evlenme teklifini Brezilya’da yaptı. Azra Akın, bebeği 7 aylıkken oğlu ve eşi Koru ile bayram pozunu paylaşarak, ‘Küçük ailemiz size mutluluk dolu bayramlar diler…’ notunu düşmüştü.

Atakan Koru, Azra Akın’a Brezilya’da evlilik teklifi etmiş, çift 2017 yılında dünya evine girmişti. Azra Akın’la evli olan Atakan Koru’nun Demir adında bir erkek çocuğu bulunuyor. İngilizce, İtalyanca, Portekizce ve İspanyolca olmak üzere dört dil bilen Atakan Koru’nun babası ziraat mühendisi Ahmet Koru ve annesi emekli öğretmen Seniye Koru’dur.

Çiftçilikle ve ticaretle uğraşan Atakan Koru’nun ailesi, binlerce dönüm tarım arazisinde çeltik üretimi yapıyor.

Atakan Koru, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur. Aslen Edirne Keşanlı olduğu bilinmektedir. Üniversite lisansını İşletme Mühendisliği bölümünde tamamlayan Koru, şu an İstanbul’da meşhur bir alışveriş merkezinde kafe işletmeciliği yapıyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Atakan Koru kimdir ne iş yapar? Azra Akın Atakan Koru yaş farkı? Atakan Koru doğum tarihi, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page