Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Alinin Kardeşi Emine mi? Kardeşi kimdir?

03.12.2023
A+
A-
Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Alinin Kardeşi Emine mi? Kardeşi kimdir?

Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Alinin Kardeşi Emine mi? Kardeşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Alinin Kardeşi Emine mi? Kardeşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Abimin kardeşi Emine mi? – Ateş Kuşları 33. Bölüm de konu olan soru. Ateş Kuşları bir yandan tüm ailesini kaybetmiş olan Mercan’ın köklerini de araştırmaya devam ederler ve bir amcası olduğunu keşfederler. Ancak buldukları kapı kocaman bir malikaneye açılır! Yoksa Mercan’ın zengin bir amcası mı var? Peki bu yetim ve öksüz yeğenine kol kanat gerecek mi? Nazmiye, Barbaros’un, Barbaros ise Nazmiye’nin peşinde oyun üzerine oyun kurarlar. Peki hangisi kazanacak? Üstelik Nazmiye’nin bir avantajı var: Emine’den yalnızca şer takımının haberi vardır! Tabii eğer Emine Ali’nin gerçekten kardeşiyse…

İzleyiciler Eminen kardeşi olmasını temenni ediyor ama şuan için gerçek bilgi paylaşılmadı.

Hisseleri almadan söylemem diyen Ragıp, süründürdü. Ama son sahnede söylediği ise Nazmiyenin söylediğine göre kardeşi kendi evlerinde olan birisi. Bebeğin ismi Emine dedi. Son duruma göre kardeşi Emine.

Emine karakterinin ismi dizinin açıklamasında paylaşılmamıştır.

Oyuncular: İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Emin Gürsoy (Hacı Hafız), Gonca Cilasun (Hacer), Tuncer Salman (Ragıp), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Ali Önsöz (Kara), Ergül Miray Şahin (Sare), Evren Erler (Mete), Lilya İrem Salman (Hüma), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Kaan Sevi (Cemal), Yeşim Dalgıçer (Sezin), Görkem Doğan (Pamir)

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ateş kuşları Emine kimdir, gerçek adı? Alinin Kardeşi Emine mi? Kardeşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page