Atilla Uzunömeroğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi, eşi kimdir?

23.10.2023
A+
A-
Atilla Uzunömeroğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi, eşi kimdir?

Atilla Uzunömeroğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi, eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Atilla Uzunömeroğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi, eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Atilla Uzunömeroğlu isimli yatırımcı zaman zaman merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Linkedin bilgilerine bakıldığında Satış Pazarlamacı olduğu bilgisi ve Kenmak isimli şirkette çalıştığı bilgisi yer almaktadır.

Kenmak Hastane Malzemeleri Gaziemir/İzmir adresinde bulunan bir şirkettir. Şirketin hakkında kısmında 2021 yılı itibariyle hisselerinin tümü İsveç merkezli “Human Care Group” tarafından satın alınmış olan firmamız hasta karyolası, tüm metal ve ahşap hastane donanımları ve bunların yanında büro mobilyaları üretiminde hep daha iyiyi hedefleyip, bir adım önde olmayı ilke edinmiştir. Bilgisi yer almaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Atilla Uzunömeroğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi, eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page