Avrupa Seks Şampiyonası Canlı Nereden İzlenir? Live sex house com Giriş Avrupa Seks Şampiyonası İzle

03.06.2023
A+
A-
Avrupa Seks Şampiyonası Canlı Nereden İzlenir? Live sex house com Giriş Avrupa Seks Şampiyonası İzle

Avrupa Seks Şampiyonası Canlı Nereden İzlenir? Live sex house com Giriş Avrupa Seks Şampiyonası İzle Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Avrupa Seks Şampiyonası Canlı Nereden İzlenir? Live sex house com Giriş Avrupa Seks Şampiyonası İzle sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

İsveç’te, Seks Federasyonu, Avrupa Seks Şampiyonası düzenleyeceğini duyurdu. Bu duyurunun ardından twitter gibi birçok sosyal platformda konu tartışılmaya başlandı. İsveç’te, Seks Federasyonu, Avrupa Seks Şampiyonası yakın zamanda başlayacak. İzlemek isteyen kişiler için de bir web sitesi üzerinden canlı sunulacak. 8 Haziranda başlayacak organizasyon adresinden an be an yayınlanacak. Live sex house com sitesi Türkiye sınırlarına erişim engeli getirilmiştir. Başka ülkelerden veya VPN kullanılarak erişim sağlandığı iddia ediliyor.

Live sex house com sitesinden yayınların 8 Haziran da başlayacağı açıklandı.

Seks Federasyonu, Avrupa Seks Şampiyonası düzenleyeceğini duyurmasının ardından Twitter gibi sosyal platformlarda binlerce yorum yapıldı. Bir anda dünya gündemine oturan bu durum çok konuşuluyor.

Kuruluşu 2016 yılında tamamlanan, 3000’e yakın üyesi bulunan İsveç Seks Federasyonu, ilk büyük turnuvasına hazırlanıyor.

Avrupa Seks Şampiyonasını Nereden İzleyebilirim?

Ön sevişme, seks pozisyonlarında yaratıcılık, dayanıklılık, orgazm sayısı gibi alanlarda performansı değerlendirilecek olan katılımcılar jüri ve seyirciler tarafından değerlendirilerek puanlanacak.

livesexhouse.com adresinden yayınlanacağı bildirildi. Tabi erişim yasağı gelmiş durumdadır.

Bu siteye girerseniz karşınıza çıkacak olan şudur.

livesexhouse.com, 06/06/2014 tarihli ve 490.05.01.2014.-108234 sayılı Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı kararıyla erişime engellenmiştir.

livesexhouse.com has been blocked by the decision dated 06/06/2014 and numbered 490.05.01.2014.-108234 of Telecommunication Presidency.

www.ihbarweb.org.tr

Sizler için bizlerde Avrupa Seks Şampiyonası Canlı Nereden İzlenir? Live sex house com Giriş Avrupa Seks Şampiyonası İzle sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page