Avukat Ahmet Gün kimdir? Nereli? Ahmet Gün tutuklandımı?

04.11.2023
A+
A-
Avukat Ahmet Gün kimdir? Nereli? Ahmet Gün tutuklandımı?

Avukat Ahmet Gün kimdir? Nereli? Ahmet Gün tutuklandımı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Avukat Ahmet Gün kimdir? Nereli? Ahmet Gün tutuklandımı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ahmet Gün, avukatlık yapıyor. Dilan ve Engin Polat çiftinin avukatlığını da yapıyor. Mali Müşavirlik mesleğini de yapan Ahmet Gün ve 28 akrabası hakkında, bir gün önce kara para akladıkları iddiasıyla mal varluklarına tedbiren el koyma kararı çıkarılmıştı. AA’nın haberine göre, Polat çifti ile birlikte gözaltına alınan Sıla Doğu, Kürşat Polat ve Ahmet Gün, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Ahmet Gün’ün eski şoförü Ahmet Gün hakkında sahte şirket kurarak kara para aklama iddiarında da bulunmuştu.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Avukat Ahmet Gün kimdir? Nereli? Ahmet Gün tutuklandımı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page