Avukat Deniz Yücel kimdir? Deniz Yücel CHP babası kimdir? Deniz Yücel anne babası nereli?

13.11.2023
A+
A-
Avukat Deniz Yücel kimdir? Deniz Yücel CHP babası kimdir? Deniz Yücel anne babası nereli?

Avukat Deniz Yücel kimdir? Deniz Yücel CHP babası kimdir? Deniz Yücel anne babası nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Deniz Yücel CHP babası kimdir? Deniz Yücel anne babası nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kendisi @avdenizyucel kullanıcı adı ile instagramda ve X te bulunmaktadır.

2023 Türkiye genel seçimlerinde İzmir 2. bölgeden milletvekili seçildi. 25 Mayıs 2023’te milletvekili mazbatasını alarak göreve başladı.38. Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kurultayında Parti Meclisine seçildi. Deniz Yücel, Gönenç Bilgen Yücel ile evlidir ve iki çocuk babasıdır.

Deniz Yücel 1977 yılında İzmir’de dünyaya geldi.1995 yılı İzmir Atatürk Lisesi, 2000 yılı Dokuz Eylül Hukuk Fakültesi mezunudur. 2001 yılından bu yana İzmir Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaktadır. 1999 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyesi oldu. 2014 yerel seçimlerinde; İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi seçilerek, belediye meclisinde CHP grup sözcülüğü görevini üstlendi. 7 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşen CHP İzmir İl Kongresinde İl Başkanı seçildi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Avukat Deniz Yücel kimdir? Deniz Yücel CHP babası kimdir? Deniz Yücel anne babası nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page