Ayçin Akyol Cenk Akyol Kardeş mi? Ayçin Akyol kim? Ayçin Akyol kaç yaşında, nereli?

21.04.2023
A+
A-
Ayçin Akyol Cenk Akyol Kardeş mi? Ayçin Akyol kim? Ayçin Akyol kaç yaşında, nereli?

Ayçin Akyol kim? Ayçin Akyol kaç yaşında, nereli? Ayçin Akyol Cenk Akyol Kardeş mi, akraba mı? Ayçin Akyol Cenk Akyol Kardeş mi? Ayçin Akyol kim? Ayçin Akyol kaç yaşında, nereli?

Cenk Akyol, (d. 16 Nisan 1987, Kadıköy İstanbul), Türk Millî profesyonel eski basketbolcu ve antrenör. 1.98 metre boyunda, şutör gard ve kısa forvet pozisyonlarında görev almaktaydı. Cenk, Galatasaray Liv Hospital formasıyla. Cenk Akyol, Türk Millî profesyonel eski basketbolcu ve antrenör. 1.98 metre boyunda, şutör gard ve kısa forvet pozisyonlarında görev almaktaydı.

Ayçin Akyol kimdir? Ayçin Akyol nereli? Ayçin Akyol Naz Akyol kardeş mi? @aycinakyol kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır. Başkent University Mezunudur. Galatasaray Voleybol takımında oynamaktadır.

Mizuno Athlete ile işbirliği içerisinde olduğu İnstagram hesabında belirtilir. Menajeri Atilla Aydın olarak instagram hesabında belirtilmektedir.

Naz Aydemir Akyol: Ben Naz Aydemir Akyol 26 yaşındayım. 9 yaşından beri voleybol oynuyorum. Ondan öncesinde kısa bir atletizm, basketbol geçmişim var ama esas branşım voleybol tabi ki. 15 yaşından beri profesyonel olarak A takım seviyesinde oynuyorum.

You cannot copy content of this page