Ayçin Kantoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Alp Ejder Kantoğlu kimdir?

02.12.2023
A+
A-
Ayçin Kantoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Alp Ejder Kantoğlu kimdir?

Ayçin Kantoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Alp Ejder Kantoğlu kimdir? Ayçin Kantoğlu İlahi Komedya Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ayçin Kantoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Alp Ejder Kantoğlu kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Çevirmen Ayçin Kantoğlu merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Kendisi @AycinKantoglu kullanıcı adı ile Twitterda bulunur.

İtalyan Lisesi mezunudur.

Ayrıca Marmara Üni. İşletme, İstanbul Üni. Eskiçağ dilleri Latince, Dış Ticaret Uzmanı olarak bilinir.

Kendisi çevirmen olarak tanınmış bir simdir, İngilizce, İtalyanca, Latince ve Grekçe bilmektedir ve bu dillerde çeviri yapar. Muğla ilinde yaşadığı biliniyor.

En son Tweeti Kıymetli dostlar, takipçiler; 20 küsur dakikalık konuşmayı etkileyici bulduğunuzu ve birçoğunuzun haleti ruhiyesini dile getirmiş olduğunu hissettiğinizin farkındayım. Alakanız için de teşekkür ederim.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ayçin Kantoğlu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Alp Ejder Kantoğlu kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

İşte kendi ağzından yaşam öyküsü, 1972 yılında İstanbul’da doğdum. İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum. İş hayatına atıldıktan sonra, otuzlu yaşlarımda yüksek lisans yapma isteği doğdu. Kendi alanımda devam etmek istemedim ve hayatım boyunca edebiyat ve sosyal bilimlere olan ilgim hep vardı. Daha sonra, İstanbul Üniversitesi Antik Çağ Dilleri ve Kültürleri bölümünde Latin Dili ve Edebiyatı yüksek lisans programına kaydoldum. Uzun yıllar dış ticaret uzmanı olarak çalıştım ve şu anda emekliyim. İstanbul’dan Muğla’ya taşındığımda, İlahi Komedya’yı çevirmeye başladım.

Alp Ejder Kantoğlu kimdir?

@alpejder kullanıcı adı ile Twitterda yer alır. Muğla ilinde yaşar. Kendisi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Görevlisi.

You cannot copy content of this page