Ayda Kutay kimdir? Kaç yaşında? Ayda Kutay gerçek ismi? Ayda Kutay kaç kilo?

03.07.2023
A+
A-
Ayda Kutay kimdir? Kaç yaşında? Ayda Kutay gerçek ismi? Ayda Kutay kaç kilo?

Ayda Kutay kimdir? Kaç yaşında? Ayda Kutay gerçek ismi? Ayda Kutay kaç kilo? Ayda Kutay boy kilo?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ayda Kutay kimdir? Kaç yaşında? Ayda Kutay gerçek ismi? Ayda Kutay kaç kilo? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Boyu 1.72 cm, kilosu ise 53’dur. Anne ve babasından ayrı olarak yaşantısını sürdüren ünlü isim sıkı bir sosyal medya kullanıcısıdır. 2018 yılı itibariyle Instagram sosyal medya hesabında takipçi sayısı 143 Bin civarındadır.

Özellikle dudak dolgusu ve dövmeleri ile takipçileri tarafından büyük beğeni ile karşılanmaktadır. Sıkça eski hali ve estetik yaptırdığı gibi konular ile gündeme gelen Kutay yaptığı makyajlar ile de takipçileri tarafından ilgi ile takip edilmektedir.

1996 yılının Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gelen Ayda Kutay Oğlak burcudur. Doğum yerinin bir çok kaynakta aslen Malatya olduğu iddia edilmektedir, ancak doğruluğu netlik kazanmadığı için İstanbul olarak belirtilmiştir.

Eğitim hayatını İstanbul Bilgi Üniversitesinde sürdürdüğü belirtilmektedir. Bahar Çelebi, Tuna İpek, Öykü Berkan, Rızacan Durmuş, Mira İpek, Alihan Kalkan, Okan Öcal, Veysel Demir, Öznur Garip ve daha bir çok fenomen isimle arkadaştır.

Sizler için bizlerde Ayda Kutay kimdir? Kaç yaşında? Ayda Kutay gerçek ismi? Ayda Kutay kaç kilo? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page