Ayhan Aşan kimdir? Nerelidir? Ayhan Aşan Kaç yaşında? Ayhan Aşan eşi kimdir? Selma Aşan kimdir?

29.05.2023
A+
A-
Ayhan Aşan kimdir? Nerelidir? Ayhan Aşan Kaç yaşında? Ayhan Aşan eşi kimdir? Selma Aşan kimdir?

Ayhan Aşan kimdir? Nerelidir? Ayhan Aşan Kaç yaşında? Ayhan Aşan eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ayhan Aşan kimdir? Nerelidir? Ayhan Aşan Kaç yaşında? Ayhan Aşan eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Ayhan Aşan, 1968 yılında Balıkesir’de doğdu. 8-9 yaşlarından itibaren özel olarak müziğe ilgi duydu ve o yaşlardan itibaren özel musiki dersi aldı. Defalarca Türkiye genelinde yapılmakta olan ses yarışmalarına katılan Ayhan Aşan, 1987 tarihinde yapılmış olan Altın Lale Ses yarışmasıyla önemli bir başarı elde etti. Üç yıl Üsküdar Musiki Cemiyetinde Türk müziği konusunda eğitim gördü. Ayhan Aşan’ın en bilindik şarkıları ise Bir Sana Yandım, Yalancı, Sandalcı’dır. 1992 yılında Selma Aşan ile evlendi çiftin 2 çocuğu oldu. Çift 2008 yılında boşandı. Ayhan Aşan ikinci evliliğini Ayla Aşan ile yaptı. Ayhan Aşan’ın eski eşi Selma Aşan koronovirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Sizler için bizlerde Ayhan Aşan kimdir? Nerelidir? Ayhan Aşan Kaç yaşında? Ayhan Aşan eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ünlü şarkıcı Ayhan Aşan eşi Ayla Aşan’la birlikte görüntülendi. 55 yaşındaki ünlü isim yaptığı açıklamayla hayranlarını korkuttu.

Sanatçı, yakın zamanda tiroit ameliyatı geçirdiğini söyledi:

“Çalışmalarıma ameliyat yüzünden ara verdim. Beklemediğim bir şeydi. Check-up yaptırınca ortaya çıktı. 2-3 santimlik bir kitle vardı, acilen ameliyat olup aldırdım. Şu an çok iyiyim. Bayram itibarıyla işlerime başlıyorum.”

Yeni şarkısının klibi için eşi Ayla Aşan’la kamera karşısına geçtiğini de açıklayan Ayhan Aşan, “Eşim aynı zamanda 15 yıldır menajerliğimi yapıyor” dedi.

Selma Aşan kimdir?

Şimdilerde Ayla Aşan ile mutlu bir evlilik sürdüren ünlü sanatçı Ayhan Aşan’ın ilk eşi ve çocuklarının annesi Selma Aşan, geçtiğimiz şubat ayında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti

You cannot copy content of this page