Ayhan Oğan kimdir? Nerelidir? Ayhan Oğan: ‘Yeni devlet?

24.05.2023
A+
A-
Ayhan Oğan kimdir? Nerelidir? Ayhan Oğan: ‘Yeni devlet?

Ayhan Oğan kimdir? Ayhan Oğan nereli, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ayhan Oğan kimdir? Ayhan Oğan nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

10.09.1966 yılında Kayseri’de dünyaya gelen Ayhan Ogan, lköğretimini Hacı Ali Karamercan İlköğretim Okulu, Orta öğretimini Kadı Burhanettin Orta Okulu, Liseyi ise Kayseri Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesini yarıda bırakmıştır. Birçok vakıf ve dernekte kurucu ve yöneticilik yaptı. Ayhan Oğan kimdir? Nerelidir? Ayhan Oğan: ‘Yeni devlet?

“Yeni Anayasa Platformu’nu kurdu. Anayasa, demokratikleşme ve uluslararası ilişkiler çerçevesinde yurt içinde bütün illerde, yurtdışında ise başta Tunus, Yemen, Mısır, Irak olmak üzere saha çalışmaları yürütmektedir. Çıkarıla af ile birlikte üniversite hayatına kaldığı yerden Marmara Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi görmektedir.

Ayhan Oğan şu an ise 2020 yılında Cumhurbaşkanı danışmanlığına atanmıştır.

Sizler için bizlerde Ayhan Oğan kimdir? Ayhan Oğan nereli, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page