Dilan Polat Kimdir Ne İş Yapar? Ayhanlar Holding Dilan Polat Ne Alaka?

01.11.2023
A+
A-
Dilan Polat Kimdir Ne İş Yapar? Ayhanlar Holding Dilan Polat Ne Alaka?

Ayhanlar Holding Dilan Polat kimdir? Kaç yaşında? Dilan Polat Kardeşi var mı? Eşi kim? Dilan Polat’ın kardeşi varmı? Dilan Polat’ın babası yaşıyor mu? Dilan Polat’ın babası neden öldü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Dilan Polat Kimdir Ne İş Yapar? Dilan Polat TV Programı Adı Nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Türkiye günlerdir kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen Polat ailesini (Engin Polat ve Dilan Polat) konuşuyor.

Dilan Polat, 4 sene gibi kısa bir sürede Türkiye’nin ileri gelen güzellik uzmanlarından birisi haline gelmeyi başarmıştır. Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğduğu biliniyor. Halen İstanbul’da yaşayan Dilan Polat, evli ve iki çocuk annesidir. 31 yaşında olan Dilan Polat, aslen Adanalıdır. Dilan Polat’ın babasının adı Rıfat Doğu’dur. Başarılı bir iş adamı olduğu kızı Dilan Polat tarafından bir dönem açıklanmıştı. Sonrasında ise beyin tümörü nedeni ile hayatını kaybetmiştir.

Ayhanlar Holding Abdülkadir AYHAN tarafından kurulmuştur. Abdülkadir AYHAN evli ve 6 çocuk babasıdır. 11 çocuklu AYHAN ailesinin en büyük evladıdır. Ticari hayatına genç yaşında Batmanda ayakkabı tamirciliği yaparak başlamıştır. Dilan Polat ile bir akrabalık bağı olup olmadığı bilinemektedir.

ENGİN POLAT KİMDİR?

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat 31 yaşında ve İstanbul doğumlu.

Çiftin Nilda adında bir kız, Milan Efe adında bir de erkek çocukları var. 

Medikal işinde faaliyet göstermektedir. Polat çiftinin sosyal medyada yüz binlerce takipçisi bulunuyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Dilan Polat Kimdir Ne İş Yapar? Dilan Polat TV Programı Adı Nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page