Aylin Yaman kimdir? Nerelidir? Aylin Yaman kaç yaşında? Eşi kimdir?

05.06.2023
A+
A-
Aylin Yaman kimdir? Nerelidir? Aylin Yaman kaç yaşında? Eşi kimdir?

Aylin Yaman kimdir? Nerelidir? Aylin Yaman kaç yaşında? Eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Aylin Yaman kimdir? Nerelidir? Aylin Yaman kaç yaşında? Eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Aylin Yaman 10.11.1967 Tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Çankaya İlkokulunu bitirdikten sonra TED Ankara Kolejinden meuzun olmuş ve akabinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni başarı ile tamamlamıştır.

Sizler için bizlerde Aylin Yaman kimdir? Nerelidir? Aylin Yaman kaç yaşında? Eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

2013 Ankara Güven Hastanesi Genel Müdürü. ( 2014 yılında Güven Çayyolu Sağlık Kampüsünün açılış çalışmalarında görev alarak, sorumluluk alanına, Güven Hastanesi ve Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü dahil edildi. Aynı dönemde Sağlık turizmi çalışmalarını başlatarak, farklı ülkelerde irtibat büroları kurma ve uluslararası hasta transferi süreçlerini yürüttü. 2017 yılında hastanenin dördüncü kez JCI akreditasyonu sürecinde görev aldı.)

Genel Müdürlük sürecinde Patoloji, organ nakli ve meme merkezlerinin uluslararası kayıt ve akreditasyon süreçlerini ve hastane bünyesine Radyasyon Onkolojisi Departmanının eklenmesi sürecini yürüttü.

2018 Güven Sağlık Grubu İcra Kurulu Üyesi.

2019-2020 Temmuz Güven Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı.

You cannot copy content of this page