Ayşe Bolahatoglu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? İnstagram?

07.07.2023
A+
A-
Ayşe Bolahatoglu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? İnstagram?

Ayşe Bolahatoglu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? İnstagram? Ayse Bolahatoglu kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ayşe Bolahatoglu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? İnstagram? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Esra Rabia Ünal adıyla sosyal medyada fenomen olan ve 336 bin takipçisi bulunan kişinin Ayşe Bolhatoğlu isimli kişi olduğu iddia edildi, kendisi başörtüsüyle ‘twerk’ dansı yapması ve iğrenç videolarda başörtüsü kullanması vatandaşların büyük tepkisine neden olmuştu.

Sizler için bizlerde Ayşe Bolahatoglu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? İnstagram? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Konu ile alakalı Kendisine iftira atıldığını iddia eden Ünal, sert tepki gösterdi.

“BU KADININ BENİMLE NE ALAKASI VAR?”

Esra Rabia Ünal, şunları söyledi: “Arkadaşlar siz iyi misiniz? Bu kadın kim? Şuraya bak. Böyle bir şey yok. Saçma sapan ne alaka kadın bana benzemiyor bile. Bu kadının benimle ne alakası var?

“İFTİRA ATIYORSUNUZ”

Olay ne. Beni sevmiyorsunuz anlıyorum ama benden daha beterleri olduğu halde sırf gündemdeyim diye düşürmeye çalışıyorsunuz. Yetmiyor leke vuruyorsunuz, iftira atıyorsunuz.”

You cannot copy content of this page