Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir? Nereli? Aday mı?

12.02.2024
A+
A-
Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir? Nereli? Aday mı?

Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir? Nereli? Aday mı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir? Nereli? Aday mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu, Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu ile evlidir. Tıbbi uzmanlık alanı nöroloji cerrahisi olan Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu, son olarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde görev almıştır. Ovalıoğlu’nun adı Bakırköy Belediye Başkanlığı için değerlendirilmektedir. Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu’nun eşi Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu’dur. Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu, 2015 yılında AK Parti’den adaylık başvurusunda bulunmuştur.

Yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi partiler adaylarını açıklamayı sürdürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul ilçelerindeki adaylarının tamamını duyurmazken Bakırköy aday adayı Doç. Dr. Ayşegül Ovacıoğlu olduğu öğrenildi.

Kastamonu’nun yerel sitelerinden Açıksöz’de yer alan habere göre, Ayşegül Ovacıoğlu’nun eşi Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu Kastamonu’dan AKP milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulunmuş.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir? Nereli? Aday mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page