Azmi Karamahmutoğlu Kıbrıs? Azmi Karamahmutoğlu kimdir, nerelidir?

16.05.2023
A+
A-
Azmi Karamahmutoğlu Kıbrıs? Azmi Karamahmutoğlu kimdir, nerelidir?

Azmi Karamahmutoğlu Kıbrıs? Azmi Karamahmutoğlu kimdir, nerelidir?

Azmi Karamahmutoğlu kıbrıs kimdir? Azmi Karamahmutoğlu nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Azmi Karamahmutoğlu kıbrıs kimdir? Azmi Karamahmutoğlu nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

14 mayısta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde yazılı açıklama yapan Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Azmi Karamahmutoğlu Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğini bildirdi. Karamahmutoğlu, “Demokrasi; yönetime seçimle gelinmesi kadar, yönetimdekinin seçimle değiştirilebilmesidir” açıklamasında bulundu ve ekledi; “Yine bir mayıs ayındayız ve yine görev ve belirleyicilik Türk milliyetçilerinin sorumluluğundadır. 16 Nisan 2017 tarihli referandumda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne niçin ‘Hayır’ dediysek, aynı gerekçeyle sistemin, statükonun devamına ‘Hayır’ diyerek ‘değişim’ için Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığına ‘Evet’ diyeceğiz.” diyerek desteğini açıkladı.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Azmi Karamahmutoğlu kıbrıs kimdir? Azmi Karamahmutoğlu nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page