Purplebixi kimdir? Boyu? Sevgilisi? Purplebixi nerede yaşıyor? Bahadır Telci kimdir?

28.05.2023
A+
A-
Purplebixi kimdir? Boyu? Sevgilisi? Purplebixi nerede yaşıyor? Bahadır Telci kimdir?

PurpleBixi kimdir? PurpleBixi gerçek adı nedir, kaç yaşında? Bahadır Telci kimdir? Purplebixi Twitch ve YouTube kanalı! Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için XPurpleBixi kimdir? PurpleBixi gerçek adı nedir, kaç yaşında? Bahadır Telci kimdir? Purplebixi Twitch ve YouTube kanalı! sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Discord sunucusunda 12binin üzerinden kullanıcısı bulunan Purplebixi, sunucuda sohbet, resim, video, linkler, reddit, spor, gündem, siyaset gibi birçok sohbet kanalı bulunmaktadır. İsteyenler sunucuya katılıp istediği gibi herkesle sohbet edebilir. Twitch kullanıcı adıyla PurpleBixi’nin gerçek adı Bahadır Telci’dir. Bahadır 1998 yılının 18 Eylül tarihinde doğmuştur. 23 yaşındadır. Başak burcu erkeğidir. İzmir’de yaşayan Bahadır, aslen Erzurumludur. Eğitim hayatını Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde devam ettirmektedir. Ayrıca, PurpleBixi’nin eskiden rap yaptığı bilinmektedir. PurpleBixi, Twitch platformunda Mayıs 2018 tarihinden beri canlı yayınlar yapmaktadır. Canlı yayınlarda Sadece Sohbet kategorisinde genel olarak güncel sosyal olaylar, politika, sosyal medya ve oyun piyasası hakkında yorumlar yapan Bahadır, aynı zamanda eğlenceli yayınlarda gerçekleştirmedir.

Sizler için bizlerde PurpleBixi kimdir? PurpleBixi gerçek adı nedir, kaç yaşında? Bahadır Telci kimdir? Purplebixi Twitch ve YouTube kanalı!X sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page