Bahar Öztan kimdir? Kaç yaşında? Bahar Öztan’ın oğlu Yiğit Öztan kimdir, kaç yaşında?

11.10.2023
A+
A-
Bahar Öztan kimdir? Kaç yaşında? Bahar Öztan’ın oğlu Yiğit Öztan kimdir, kaç yaşında?

Bahar Öztan kimdir? Kaç yaşında? Bahar Öztan’ın oğlu Yiğit Öztan kimdir, kaç yaşında? Bahar Öztan öldü mü? Bahar Öztan Son hali? Bahar Öztan hangi hastanede? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Bahar Öztan kimdir? Kaç yaşında? Bahar Öztan’ın oğlu Yiğit Öztan kimdir, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

11 Ağustos 1962 doğumlu olan Bahar Öztan, şu an 61 yaşındadır. Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından biri olan Bahar Öztan, uzun yıllardır Türk sinemasına hizmet veriyor. Bahar Öztan, daha önce de 3 kez kanserle mücadele etmişti. Her seferinde hastalığı yenen ve sağlığına kavuşan ünlü oyuncu, bu defa yeniden kanserle karşı karşıya geldi. Öztan’ın yakınları ve sevenleri, onun bu zorlu süreçte yanında olurken, Bahar Öztan da sosyal medya hesaplarından hastalığı ve tedavi süreci hakkında bilgi paylaşıyor. Bundan dolayı zaman zaman gündem oluyor. Yeşilçam’ın sevilen oyuncusu Bahar Öztan, üç kez yenmeyi başardığı kanserin tekrar nüksetmesiyle mücadele ediyor. 1962 doğumlu olan Bahar Öztan, hayatının bir döneminde kanserle baş etti ve başarılı bir şekilde hastalığı yendi. Ancak geçtiğimiz mart ayında üzücü bir haberle sarsıldı. Kolon kanseri teşhisi konulan Öztan, tedavi sürecine hemen başladı.

Yiğit isimli oğlu da 2016 yılında Bahar hanımın videosu ile gündeme gelmişti. O dönem Türk sinemasının gamzeli güzeli Bahar Öztan, oğlu Yiğit’in yeni yaşını Instagram’da kutladı.

Oğlu için bir video çeken Öztan, Ayla Çelik’in Bağdat şarkısını duygusal bir şiire dönüştürdü.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Bahar Öztan kimdir? Kaç yaşında? Bahar Öztan’ın oğlu Yiğit Öztan kimdir, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page