Barry Newman kimdir? Barry Newman neden öldü?

06.06.2023
A+
A-
Barry Newman kimdir? Barry Newman neden öldü?

Barry Newman kimdir? Barry Newman neden öldü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Barry Newman kimdir? Barry Newman neden öldü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Bir hayranı, “Newman’ın, 11 Mayıs’ta 92 yaşında öldüğünü yeni öğrendim. 2 fena halde hafife alınan araba kovalamacası filminde rol alan en havalı, küçümsenen aktörlerden biri.” derken başka bir kullanıcı ise “Gerçekten şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden biri, ‘Vanishing Point’. 70’lerin kült klasiğidir!! Huzur içinde yatsın. Aktör Barry Newman. Teşekkürler ve Tanrı yardımcınız olsun!” diye yazdı.

2009 yılında ses teli kanseri teşhisi konan Newman, o yıl oyunculuğa ara verdi ve 2022’de bağımsız film “Finding Hannah”daki başrolle sektöre geri döndü.

Barry Newman, Amerikalı bir sinema oyuncusudur. 7 Kasım 1930’da Boston’da hayata gelmiştir ve 11 Mayıs 2023 tarihinde hayata veda etmiştir. Barry Newman, kariyeri boyunca televizyon dizilerinde ve filmlerde birçok rol üstlenmiştir. Bazı diğer önemli projeleri arasında “Petrocelli”, “Banyon”, “The Salzburg Connection”, “The Lawyer”, “Deadline for Murder” ve “Man and Boy” yer alır.

Barry Newman, uzun ve çeşitli bir kariyere sahip olan bir karakter oyuncusudur. Barry Newman’ın ise neden öldüğüne dair henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Sizler için bizlerde Barry Newman kimdir? Barry Newman neden öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page