Başak Sayan kimdir? Kaç yaşında? Başak Sayan kaç yaşında anne oldu?

21.03.2022
A+
A-
Başak Sayan kimdir? Kaç yaşında? Başak Sayan kaç yaşında anne oldu?

Başak Sayan Kimdir, Kaç Yaşında? Başak Sayan Evli mi, Hangi Yapımlarda Yer Aldı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Başak Sayan Kimdir, Kaç Yaşında? Başak Sayan Evli mi, Hangi Yapımlarda Yer Aldı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Başak Sayan, 17 Haziran 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen senarist, oyuncu ve yazardır. Baba tarafından Azerbaycan Türk’üdür. Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümünü bitirmiştir. Eğitim aldığı sırada Kral TV’de sunuculuğa başlamıştır.

Bu sayede ünlü olmuş ve daha sonra reklamlarda oynamaya başlamıştır. Büyük kanallarda sunuculuk yapmış; TV dizilerinde ve sinema filmlerimde oynamıştır. Kamera karşısına 2 sene ara verdikten sonra bir yandan öyküler yazmaya da devam etmiştir. Aşk Üzerine, Bağlanma Korkusu ve Kelebeğin Kaderi gibi roman ve deneme kitapları vardır.

15 Ağustos 2015 tarihinde Başak Sayan, Dünya Bankası çalışanı Murat Vardal ile evlendi. Washington DC’de evlenen Sayan, evlendikten sonra da buraya yerleşti.

Sizler için bizlerde Başak Sayan Kimdir, Kaç Yaşında? Başak Sayan Evli mi, Hangi Yapımlarda Yer Aldı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page