Başkent inşaat sahibi kimdir? Uğur Vergili Kimdir nerelidir? Uğur Vergili serveti

22.10.2023
A+
A-
Başkent inşaat sahibi kimdir? Uğur Vergili Kimdir nerelidir? Uğur Vergili serveti

Başkent inşaat sahibi kimdir? Uğur Vergili Kimdir nerelidir? Uğur Vergili serveti? Uğur Vergili kızı kimdir? Uğur Vergili eşi kimdir? Uğur Vergili ailesi? Uğur Vergili kaç yaşında?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Başkent inşaat sahibi kimdir? Uğur Vergili Kimdir nerelidir? Uğur Vergili serveti sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Uğur Vergili, Başkent İnşaat’ın sahibi, işadamı, girişimci ve girişimcidir. Başkent İnşaat sahibinin ticari hayatına devam ediyor.

Uğur Vergili, 2021 yılında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen Gossipmag Business Dergisi Ödül Töreni’nin ana sponsoru oldu. Etkinlikte yılın en iyi inşaat firması ürünlerini ünlü sanatçı Hande Yener’in elinden teslim aldı.

Uğur Vergili Samsunludur. İlk olarak baba tarafından Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kayıtlı olup Zirköprü’de doğmuştur. Başkent İnşaat’ın projeleri arasında Işıltılı Evler, Golden Arch Hotel & Resort, AslıNaz Konakları Silivri, Eye of İstanbul, Işıltılı Evler Sancaktepe ve Başkent Tower gibi birçok proje yer alıyor. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un da Vergili tarafından yaptırılan Silivri AslıNaz Konakları’nda deniz manzaralı daireleri bulunuyor. Ayrıca Silivri’deki ASLINAZ konaklarında SİSMİK İZOLATÖR kullanılmadığını duyurdu.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Başkent inşaat sahibi kimdir? Uğur Vergili Kimdir nerelidir? Uğur Vergili serveti? Uğur Vergili kızı kimdir? Uğur Vergili eşi kimdir? Uğur Vergili ailesi? Uğur Vergili kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page