Bastien Champenois kimdir? Nasıl öldü? Bastien Champenois hikayesi, olayı?

11.06.2023
A+
A-
Bastien Champenois kimdir? Nasıl öldü? Bastien Champenois hikayesi, olayı?

Bastien Champenois kimdir? Bastien Champenois Nasıl öldü? Bastien Champenois kaç yaşında? Bastien Champenois hikayesi? Bastien Champenois olayı?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Bastien Champenois kimdir? Nasıl öldü? Bastien Champenois hikayesi, olayı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Söz konusu olay 2011 yılında basında yankı bulmuştu. Aşağıdaki şekli ile ulusal basına haber olmuştu.

Fransa’da bir babanın 3 yaşındaki oğlunu çamaşır makinesine koyarak ölümüne neden olması şok etkisi yarattı. 33 yaşındaki Christophe Champenois adlı adamın “ceza verme” gerekçesiyle işlediği korkunç cinayet, eve geldiğinde bebeğini çamaşır makinesinin içinde bulan anne sinir krizleri geçirdi. Canİ babanın, oğlu Bastien’i önce çırılçıplak soyduğu, daha sonra çamaşır makinesinin içinde ölüme terk ettiği belirtildi. Bastien’in ablası, bebeğin daha önce de benzer şekillerde cezalandırıldığını söylerken, komşular, babanın bazen oğlunu dolaba hapsederek saatlerce burada tuttuğunu belirtti.

Sizler için bizlerde Bastien Champenois kimdir? Nasıl öldü? Bastien Champenois hikayesi, olayı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Fransa’da 3 yaşındaki oğullarını çamaşır makinesine atıp makineyi çalıştırarak öldürmekle suçlanan çift, hakim karşısına çıktı.

Dava Fransa’yı şok etti ve ailenin sosyal hizmetler tarafından bilinmesi nedeniyle çocuk koruma politikaları hakkında soru işaretleri yarattı. İddia edilen cinayetten önce, bir çocuğun tehlikede olduğuna dair üç ihbar ve dokuz endişe verici bilgi dosyalanmıştı.

Cinayetle suçlanan 37 yaşındaki Christophe Champenois, mahkemede oğlu Bastien’i 25 Kasım 2011’de üstten doldurmalı çamaşır makinesine koyduğunu hatırlamadığını söyledi.

Mahkeme, çocuğu makineye koyduğunu ve sıkma makinesini çalıştırdığını duydu. Champenois’in daha sonra 30 dakika ile bir saat arasında süren bir yıkama döngüsü uyguladığı söyleniyor.

Melun’daki duruşmada çocuğun boğulmaktan ziyade dönme döngüsünün etkisiyle öldüğü anlatıldı. Bastien, babası internete bakarken 5-10 dakika çığlık attı ve çocuğun cinayete yardım ve yataklık etmekle suçlanan 29 yaşındaki annesi Charlene Cotte, beş yaşındaki kızıyla yapboz yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=u-TGfQJmfe4&ab_channel=Emergency

You cannot copy content of this page