Batur Biçer kimdir, nerelidir? Vikipedi? Çocuğu var mı? Batur Biçer linkedin

09.06.2023
A+
A-
Batur Biçer kimdir, nerelidir? Vikipedi? Çocuğu var mı? Batur Biçer linkedin

Batur Biçer kimdir, nerelidir? Vikipedi? Çocuğu var mı? Batur Biçer linkedin Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Batur Biçer kimdir, nerelidir? Vikipedi? Çocuğu var mı? Batur Biçer linkedin sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Batur Biçer, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinden biridir. Kendisi, e-ticaret, yapay zeka, blockchain ve oyun sektörlerinde faaliyet gösteren birçok başarılı şirketin kurucusu veya ortağıdır. Ayrıca, genç girişimcilere mentorluk yapmakta ve teknoloji ekosistemine katkıda bulunmaktadır. Ana dili Türkçe dışında iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen Hafize Gaye Erkan, finans uzmanı Batur Biçer ile evlidir. Çiftin Aslan Selim adında bir oğlu vardır. Batur Biçer, Endüstri Mühendisiği bölümünü okumuştur. 1997 senesinde Tarsus Amerikan Koleji’nden mezun oldu. Çift Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim gördüğü dönemlerde tanışmıştır.

Sizler için bizlerde Batur Biçer kimdir, nerelidir? Vikipedi? Çocuğu var mı? Batur Biçer linkedin sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page