Begüm Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Begüm Şen boşandı mı?

01.06.2023
A+
A-
Begüm Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Begüm Şen boşandı mı?

Begüm Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Begüm Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

6 senedir ABD’de yaşayan Begüm ile Adnan Şen hakkında zaman zaman çeşitli haberler çıkar. Begüm hanım 49 yaşındadır. Boşanma haberleri 2022 yılında şu şekilde basında yer almıştı ” Beş senedir ABD’de yaşayan Begüm ile Adnan Şen arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Dedikodulara göre; evliliklerinde büyük bir kriz yaşayan çiftten Begüm Hanım, eşinden boşanmaya karar verdi. Uzun yıllardır evli olan Begüm ile Adnan Şen, 2014’te 17 yaşındaki oğulları Alp’in vefatıyla sarsıldı”. Sonrasında ise çift önceki gün paylaşımlarıyla iddiaları çürüttü. Oğulları Can’ın yeni yaşını kutlayan çift, sosyal medya paylaşımlarıyla adeta ‘boşanmıyoruz’ dedi.

Sizler için bizlerde Begüm Şen Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page