Behati Prinsloo Kimdir? Nereli, kaç yaşında? Sevgilisi kim? Victoria’s Secret sahibi?

04.07.2023
A+
A-
Behati Prinsloo Kimdir? Nereli, kaç yaşında? Sevgilisi kim? Victoria’s Secret sahibi?

Behati Prinsloo, 16 Mayıs 1989 tarihinde Namibya, Otjozondjupa‘da küçük bir kasaba olan Grootfontein‘de kilise bakanı Boet ve yatak-kahvaltı sağlayıcısı Magda‘nın çocuğu olarak dünyaya geldi.Güney Afrika, Cape Town‘da büyükanne ve büyükbabasıyla tatil yaparken, 2005 yılında Behati Prinsloo Storm Model Management‘ın sahibi Sarah Doukas tarafından bir bakkalda görüldü. O zamanlar ise sadece 16 yaşındaydı.

Bu iç çamaşırı modeli, Prada‘dan Chanel‘e, Fendi‘den Nine West‘e kadar çok çeşitli kodamanlarla ve Vogue, Elle, American Velvet ve The Daily Telegraph gibi uluslararası moda başyazılarıyla çalıştı. kataloglarında ve reklamlarında yer almaktadır. Ayrıca Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Seafolly ve Gap‘in marka elçisidir. Tuhaf, eksantrik tarzı ve yüksek profilli ilişkileri onu her zaman moda medyasının ve dedikodunun ön saflarında tuttu.

Behati Prinsloo, Namibyalı mankendir. Behati, Cape Town’da bir yetenek avcısı tarafından keşfedilmesi, moda endüstrisinde hızla tanınmasına ve popüler olmasına yol açtı. Kırmızı yanaklı ve ela gözlü kız öğrenci olarak genç yaşta Paris ve Londra‘da rampalarda yürüdü.En büyük atılımı, iç çamaşırı devi Victoria’s Secret ile gündelik giyim serisi ‘Pink‘in yeni yüzü olarak anlaşma imzaladığında geldi. Birçok moda şovunda yer aldı ve kataloglarında ve reklamlarında öne çıkan bir yüz oldu. Arama verilerine göre, Behati Prinsloo kısa sürede çevrimiçi hayranlarının favorisi ve en çok aranan ikinci Angel oldu ve Candice Swanepoel‘in gerisinde kaldı.

You cannot copy content of this page