Behiye Eker kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Behiye Eker eşi kimdir?

02.06.2023
A+
A-
Behiye Eker kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Behiye Eker eşi kimdir?

Behiye Eker kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Behiye Eker eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Behiye Eker kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Behiye Eker eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

29 Ekim 1979 Yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelen Behiye EKER, İlk, orta ve lise öğrenimini Tarsus’ta tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden İyi derece ile mezun olmuştur.
Behiye Eker Akademik çalışmalarını ara vermeden sürdürerek İşletme yönetimi alanında tezli olarak yüksek lisansını tamamlamıştır. Eğitim hayatının yanında, genç yaşına rağmen iş hayatında da önemli başarılara imza atmış olan Behiye Eker, BEHİYE EKER HUKUK & DANIŞMANLIK alanındaki çalışmalarını da ara vermeden sürdürmektedir.

Eğitim ve iş Hayatının yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşlarında da birçok görev üstlenmiş olan Behiye Eker 2013- 2016 yılları arasında Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, 2013– 2015 yılları arasında Türkiye YEŞİLAY Cemiyeti Genel Merkez Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, görevlerini ifa etmiştir.

İyi derecede İngilizce bilen EKER, Halen MİYSAD Yürütme Kurulu Üyeliği ve Halen TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Üyeliği görevlerini ifa etmektedir.

Sizler için bizlerde Behiye Eker kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Behiye Eker eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page