Behiye İlhan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Dizileri?

31.05.2023
A+
A-
Behiye İlhan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Dizileri?

Behiye İlhan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Dizileri? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Behiye İlhan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Dizileri? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Behiye İlhan’ın 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Başarılı spiker ve mütercim Behiye İlhan’ın kendi resmi sayfasından da çalışmalarına devam ediyor. Duyma engelli anne babanın üçüncü çocuğu olarak Kırşehir’de dünyaya gelen Behiye İlhan, ilkokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamış; lisans eğitimini ise Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çok farklı kurumlarda işaret dili tercümanlığı yapan Behiye İlhan, 2014 yılından beri TRT Spor’da İşitme Engelliler Spor bültenini sunmaktadır. Behiye İlhan, aynı zamanda çeşitli etkinliklerde de çevirmenlik yapmaktadır. Başarılı spiker ve mütercim Behiye İlhan’ın bir kız çocuğu vardır.

Sizler için bizlerde Behiye İlhan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Dizileri? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page