Ben Bilirim ödülü ne kadar 2023? Ben Bilirim ödül miktarı? Ben Bilirim yarışması ödülü ne?

08.03.2023
A+
A-

Ben Bilirim Yarışması hafta içi her akşam 19:00’da yayınlanmaya başlıyor ve saat 21:00’a kadar devam ediyor. Ayrıca Ben Bilirim Yarışmasının gece saat 03:00 ve gündüz 11:30’da tekrarı oluyor.

Ben Bilirim ödülü ne kadar 2023? Ben Bilirim ödül miktarı? Ben Bilirim yarışması ödülü ne?

Ben Bilirim birincilik ödülü ne kadar? Ben Bilirim yarışması ödülü ne kadar? Ben Bilirim ödül var mı? 2023

Sizlerin merak ederek bilgivip adresinde sıklıkla araştırdığı Ben Bilirim birincilik ödülü ne kadar? Ben Bilirim yarışması ödülü ne kadar? sorularının yanıtı için buradayız.

Bahariye Cad. No:31 Küçükçekmece/ İstanbul adresinde bulunan stüdyoda birbirinden heyecanlı yarışmacıların olduğu yarışma programı insanları ekranlara kitlemeye devam ediyor. Alper Ateş’le Ben Bilirim yarışma programı hafta içi her akşam 360 seyircisiyle buluşuyor. Bir yandan stüdyodaki yarışmacılar bir yandan da ekran başındaki seyirciler farklı kategorilerden soruları yanıtlamaya çalışıyor.

@benbilirimtv360 kullanıcı adı ile instagramda bulunan program hayli ilgi görüyor.

Ben bilirim yarışması ödülü nedir? Ben Bilirim ödülü ne kadar 2022?

Yarışmacılar, Pazartesi , Salı, Çarşamba, Perşembe olmak üzere haftanın dört günü ödül bölümünde yarışıyor.

Cuma günü finalde ödül kazanıyorlar.

360 TV yapımcısı Ödül ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Ödül konusunda açıkçası biraz bizim tercihimiz farklı.

İşin içine parayı koyduğunuz zaman insanlardaki o sıcak atmosferi kaybetme riski doğuyor. Dolayısıyla daha cüzi bir rakamla insanların sosyalleşebileceği bir alan oluşturuyoruz.

Yarışmacılarımız kendileri gibi düşünen insanlarla bir arada oluyorlar. O, bir buçuk saati keyifle geçirmelerini sağlıyoruz. İşin içine para girdiğinde başka hırslar devreye giriyor. Biz de bunu çok ön planda tutmuyoruz. Yoksa parayı vermemek değil. Yarışmacılar da bu durumdan çok memnunlar.” ifadelerini kullandı.

Alper Ateş’in ev sahipliği yaptığı programda toplam 66 soru soruluyor. A’dan Z’ye (J harfi hariç) 28 sorunun sorulduğu ısınma turunda yarışmacılar 40-70 puan, ikinci turda ise yarışmacılar 28 sorudan 80-150 puan arası sorulara doğru cevap verdiler. , final puanı alan iki kişiden biri olarak. Meydan okumaya ulaşmak için rekabet ediyorlar. Ben Biliyorum’da ilk iki turda en çok puanı alan iki yarışmacı, beş kategoride 10 sorunun sorulduğu ve her sorunun 200 puan olduğu Final yarışında birinci olmak için yarışıyor. Yarışmacılar harfleri yarışma sırasına göre seçerler. İlk yarışmacının soruya cevap verme hakkına sahip olduğu sorusunda, yarışmacı bu soruya doğru cevap veremezse, diğer yarışmacılar önce düğmeye basmaları şartıyla soruya cevap verebilirler. Hiçbir yarışmacı doğru cevabı açamazsa, yarışmacıların doğru cevabı vermesine yardımcı olmak için kutulardaki harfler açılır.

You cannot copy content of this page