Bengi Apak kimdir? Bengi Apak kaç yaşında? Bengi Apak oynadığı diziler, Bengisu Uzunöz mesleği, nereli, doğum tarihi?

02.01.2023
A+
A-

Bengisu Uzunöz, Işık Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Bir süredir ünlü oyuncu Sarp Apak ile birlikte aşk yaşadı. Apple’da çalıştı. Geçtiğimiz yıl ünlü oyuncu Sarp Apak ile Barcelona’da hayatını birleştirdi..

Bengi Apak kimdir? Bengi Apak kaç yaşında? Bengi Apak oynadığı diziler, Bengisu Uzunöz mesleği, nereli, doğum tarihi?

Bengisu Uzunöz nereli? Bengi Apak kimdir? Bengi Apak kaç yaşında? Bengi Apak oynadığı diziler, Bengisu Uzunöz mesleği, nereli? Bengi Apak kimdir, nereli, kaç yaşında? Bengi Apak oynadığı diziler, Bengisu Uzunöz mesleği? Bengi Apak ne iş yapıyor? Bengisu Uzunöz Doğum tarihi?

Bengisu Uzunöz, Işık Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Bir süredir ünlü oyuncu Sarp Apak ile birlikte aşk yaşadı.

Bengisu Uzunöz, Işık Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Bir süredir ünlü oyuncu Sarp Apak ile birlikte aşk yaşadı. Apple’da çalıştı. Geçtiğimiz yıl ünlü oyuncu Sarp Apak ile Barcelona’da hayatını birleştirdi.
Ünlü oyuncu Sarp Apak ile Bengisu Apak çiftinin erkek bebeği dünyaya geldi.

Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 7 Eylül 2018, Perşembe günü saat 00:07’de dünyaya gelen bebeğe çift Güney adını verdi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Perinatolog Prof. Dr. İbrahim Bildirici, normal doğumla, 2 kilo 930 gram olarak dünyaya gelen Güney bebek ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğunu belirtti.

Sarp Apak ile evlendikten sonra Bengisu Uzunöz soy ismi Apak olmuştur. Sarp Apak’ın açıklamasına göre Bengisu Uzunöz’ün hem güzel ve zeki hem komik bir kadın olması onu oldukça etkilemiş.

Avrulpa Yakası adlı dizide canlandırdığı Tanrıverdi karakteriyle üne kavuşan Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu.

11 Kasım 1981 yılında, Diyarbakır’da dünyaya geldi. Hayatının ilk yıllarını bu şehirde geçirdikten sonra, beş yaşındayken, ailesi ile birlikte Bursa’ya yerleşti.

Üniversite eğitimini işletme alanında tamamlamak isterken, ailesinin yönlendirmesi ile Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü’e kayıt oldu. Bölümü bitirmesinin ardından, okuldaki hocası Barış Erdenk’in yönlendirmesi ile İstanbul’a gitti ve bu şehirde oyunculuk kariyerine başladı.

Apak’ın ilk oyunculuk deneyimleri tiyatro alanında gerçekleşti. 2005 yılında, Sadri Alışık Tiyatrosu’nda gerçekleşen Ağır Roman adlı oyununda rol aldı ve sergilediği başarılı performans ile alkış aldı.

Aynı yılın sonlarına doğru, Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki BKM Grubu’nda kendisine yer bulamayı başardı ve BKM oyuncularıyla beraber Organize İşler adlı filmde rol alarak sinema dünyasına adım attı.

En Son Babalar Duyar, Anadolu Kaplanı gibi çeşitli dizilerde ufak rollerde kendisini gösteren Apak, Sizinkiler; Dünya Kaç Bucak adlı çocuk oyununda başrol oynadı ve bu ekiple beraber bir Türkiye turnesi düzenledi.

BKM Mutfak kadrosundayken sergilediği stand up gösterileri ile oyunculuk dünyası dışında da yer alabileceğini gösteren Sarp Apak, 2007 yılında Beyaz Melek adlı sinema yapımında Reşat karakterini canlandırarak başarılı bir performans sergiledi.

Aynı yıl başladığı ve iki yıl süreyle devam ettiği, Avrulpa Yakası adlı dizideki Tanrıverdi karakteri, genç oyuncunun ülke çapında büyük bir üne kavuşmasında etkili oldu.

2008 yılında Plajda ve O… Çocukları, 2009 yılında ise Güneşi Gördüm adlı sinema yapımlarında rol alan Apak, Avrulpa Yakası’nın yayın hayatının bitmesinin ardından sevilen gençlik dizisi Kavak Yelleri kadrosunda, Güven karakteri ile kendisine yer buldu.

Halen Kavak Yelleri dizisinde oyunculuk yapan Apak, sporla ilgileniyor ve koyu bir Beşiktaş taraftarı. Ayrıca söz ve müziğini kendisinin yazdığı Aşkınla Yandım adlı rock şarkısı ile müzik dünyasına da adım atmış durumda.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları; Öp Babanın Elini, Sizinkiler; Dünya Kaç Bucak, Ağır Roman

Rol Aldığı Sinema Yapımları; Orgaüneşi Gördüm.

Rol Aldığı Diziler; Anadolu Kaplanı, Kavak Yelleri, Avrulpa Yakası, Bizimkiler.

Bengi Apak oynadığı diziler, Bengisu Uzunöz mesleği

Bengi Apak kimdir, nereli, kaç yaşında? Bengi Apak oynadığı diziler, Bengisu Uzunöz mesleği, Bengisu Uzunöz nereli? Bengi Apak kimdir? Bengi Apak kaç yaşında? Bengi Apak oynadığı diziler, Bengisu Uzunöz mesleği, nereli? Bengi Apak kimdir, nereli, kaç yaşında? Bengi Apak oynadığı diziler, Bengisu Uzunöz mesleği

Bengisu Uzunöz, Işık Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Bir süredir ünlü oyuncu Sarp Apak ile birlikte aşk yaşadı. Apple’da çalıştı. Geçtiğimiz yıl ünlü oyuncu Sarp Apak ile Barcelona’da hayatını birleştirdi..

You cannot copy content of this page