Beril Oymak kimdir? Kaç yaşında? Ekşi? Beril Oymak Ayvalık? Beril Oymak doğum Tarihi?

11.05.2023
A+
A-
Beril Oymak kimdir? Kaç yaşında? Ekşi? Beril Oymak Ayvalık? Beril Oymak doğum Tarihi?

Beril Oymak kimdir? Kaç yaşında? Ekşi? Beril Oymak Ayvalık? Beril Oymak doğum Tarihi?

@beriloymak kullanıcı adı ile İnstagramda şu sıralar merak edilen Beril Oymak, Bitki Temelli Artizan Mutfak sitesinin yazarı olarak tanınmaktadır.

Beril Oymak, Bitki Temelli Artizan Mutfak sitesinin yazarı ve kurucusudur.

Girişimci

Plant Based Chef
🌱Sürdürülebilir
🍀Mevsimsel
🥕Yaratıcı Bitkisel tarifler

Bitki Temelli Artizan Mutfak, bitki temelli yemek tarifleri, sağlıklı yaşam ipuçları ve vegan/vejetaryen yemek yapımıyla ilgili bilgiler paylaşan bir blogdur.

Ben Beril! 30 yaşına basmış olmanın şaşkınlığında ve 10 senedir sağlıklı beslenmeyle kafayı bozduğu için mutlu olan; bitki temelli mutfak şefliği, danışmanlığı ve eğitimleri veren ve de içerik üreticiliği yapan bir kadın.

2022 AYVALIK PAYLAŞIMI;

Ayvalığa yerleşeli nerdeyse 1 sene olacak; 2 ayda bir 3-4 günlüğüne gelsek de bizim için nefes aldığımız, kendimizi rahat ve huzurlu hissettiğimiz bir yere dönüştü.

Sui sleep ile bu süreçte yollarımız kesişti. Sizinle paylaşmak için uzun bir süre yatağa alışmak için bekledim. Bu süreçte her Ayvalığa gidişimizde yatağın konforunu ne kadar özlediğimi hatırlıyorum
En dikkatimi çeken özelliği yatakların kişiye özel üretilmeleriydi; sitelerindeki uyku testi ile yatağı ihtiyaçlarımıza göre üretiyorlar. Boyumuz, kilomuz ve uyku alışkanlıklarımız gibi tamamen bizim beklentilerimiz doğrultusunda, bize özel.

Aktif spor hayatımız olduğu için omurga sağlığını destekleyici lateks malzeme kullanmaları en sevdiğim diğer özellik oldu.

Online olarak yatak almak biraz garip gelebilir ama 100 gece deneme süresi var. Size özel olarak üretilen yatağı 100 gece evinizde deneme şansınız oluyor; memnun kalmazsanız Ücretsiz ve kesintisiz iade hakkınız oluyor.

Müşteri ilişkilerinden, paketlenmesine ve servisine kadar, her şeyi çok özenle yapan yerli bir marka olması beni hem çok mutlu etti hem de çok çok severek herkese tavsiye ettiğim bir deneyim oldu.

You cannot copy content of this page