Kıvanç Talu Beril Talu kimdir? Beril Koç kimdir? Kıvanç Talu Beril Talu ses kaydı?

20.10.2023
A+
A-
Kıvanç Talu Beril Talu kimdir? Beril Koç kimdir? Kıvanç Talu Beril Talu ses kaydı?

Beril Talu kimdir? Berlin? Beril Koç kimdir? Kaç yaşında? Nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Beril Talu kimdir? Berlin? Beril Koç kimdir? Kaç yaşında? Nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Beril Talu Kıvanç Talu’nun eşidir. Kıvanç Talu ve Beril Talu’nun sosyal medya fenomenliği yaparken bir reklam projesi için çevrelerinden para topladıkları ve bu paralarla yurt dışına kaçtıkları iddia edildi. İddialara göre, çift, reklam projesinin bütçesinin 100 milyon TL olduğunu söyleyerek arkadaşlarından, akrabalarından ve iş ortaklarından para istedi. Paralarını alan çift, daha sonra ortadan kayboldu. Bu iddiaların ortaya çıkmasının ardından Kıvanç Talu ve Beril Talu’nun nerede oldukları bilinmiyor. Çiftin dolandırıcılık suçlamasıyla hakkında soruşturma başlatıldığı öne sürüldü.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Beril Talu kimdir? Berlin? Beril Koç kimdir? Kaç yaşında? Nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

KIVANÇ TALU VE BERİL TALU KİMDİR?

Kıvanç Talu, 1988 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun oldu. 2007 yılında reklam yazarı olarak çalışmaya başladı. Pek çok farklı ajansta kreatif direktör olarak görev yaptı. 2016 yılında bu işten ayrılarak oyunculuk, seslendirme ve sosyal medya alanlarında bireysel olarak çalışmaya başladı. 2015 yılından bu yana da “Var Böyle Tipler” adlı Instagram sayfasını yönetiyor. Bu sayfada kendi yazdığı senaryolarla çektiği kısa, komik videolarla milyonlarca kişiye ulaşıyor. Beril Talu ise 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Reklam sektöründe çalıştıktan sonra sosyal medya alanına yöneldi. Kıvanç Talu ile evlendikten sonra onunla birlikte “Var Böyle Tipler” sayfasını yönetmeye başladı. Çiftin bir de oğulları var.

You cannot copy content of this page