Berk Esen kimdir, nereli? Berk Esen kaç yaşında? Dr Berk Esen biyografi?

08.06.2023
A+
A-
Berk Esen kimdir, nereli? Berk Esen kaç yaşında? Dr Berk Esen biyografi?

Berk Esen kimdir, nereli? Berk Esen kaç yaşında? Dr Berk Esen biyografi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Berk Esen kimdir, nereli? Berk Esen kaç yaşında? Dr Berk Esen biyografi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Halen Sabanci Universitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde öğretim üyesi olan Berk Esen, siyaset bilimi alanında doktorasını 2015 yılında Cornell Üniversitesi’nden aldı. Ayrıca, Sabancı Üniversitesi’nde çalışmaya başlamadan önce Eylül 2015 ile Ağustos 2020 arasında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde öğretim üyeliği yapmıştır. Araştırmalarını Türk siyaseti, otoriterleşme ve siyasi partiler alanlarında yürüten Dr Esen’in güncel çalışmaları Party Politics, Journal of Democracy, Third World Quarterly, Armed Forces & Society, PS: Political Science & Politics, South East European Society and Politics, Journal of Near East and Balkan Studies, Mediterranean Politics, Turkish Studies ve Birikim gibi akademik dergilerde yayınlanmıştır.

Dr. Esen 2020 yılında Bilim Akademisi tarafından her sene sadece iki siyaset bilimciye verilen Genç Bilim İnsanları ödülüne ve 2018 yılında Sakıp Sabancı Uluslarası Araştırma ödülüne layık görülmüştür

Sizler için bizlerde Berk Esen kimdir? Berk Esen nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page