Berkcan Güven sevgilisi, Beyza kim? Serra kim? Berkcan Güven Serra Arıtürk neden ayrıldı?

26.12.2022
A+
A-
Berkcan Güven sevgilisi, Beyza kim? Serra kim? Berkcan Güven Serra Arıtürk neden ayrıldı?

Berkcan Güven sevgilisi, Berkcan Güven sevgilisi Beyza kim? Berkcan Güven sevgilisi Serra kim? Berkcan Güven Serra Arıtürk neden ayrıldı?

Web sitemizde Berkcan Güven sevgilisi, Berkcan Güven sevgilisi Beyza kim? Berkcan Güven sevgilisi Serra kim? Berkcan Güven Serra Arıtürk neden ayrıldı? gibi sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık.

Berkcan Güven Beyza Efe ile ve Serra Arıtürk ile sevgili olup ayrılmıştır.

Beyza Efe Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ismi ön plana çıkan sosyal medya fenomeni Beyza Efe bir dönem ünlü sosyal medya fenomeni Berkcan Güven ile aşk yaşamıştır. Sanata meraklı olan sosyal medya fenomeni bu konuda sık sık paylaşımlar yapmaktadır.

Hayvansever kişiliğiyle büyük beğeni toplayan sosyal medya fenomeni Zeus isminde bir köpek sahibidir. Ayrıca bir kedisi vardır. Moda tutkusu bulunan sosyal medya fenomeni bir çok moda etkinliğine katılmıştır ve giyim tarzıyla yoğun övgüler almaktadır.

Seyahat etmeyi çok seven sosyal medya fenomeni İsveç, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, İsrail, gibi ülkelere gitmiştir. Pink Floyd’u çok sevmektedir. Müzik dinlemeyi çok sevmektedir. Instagram’da beyzaeff ismiyle paylaşımlarına devam eden sosyal medya fenomeni 146K takipçiye sahiptir. 

SERRA ARITÜRK KİMDİR?

22 Haziran 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Arıtürk, Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan gitar eğitimi aldı. Şarkı söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başladı.

Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazandı. 2019 yılında “Kendimi Bilmeden” adlı şarkısını yayımladı.2021 yılında ise Kanal D de yayımlanan Aşkın Tarifi adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.

Berkcan Güven Kimdir, Nerede ve Ne Zaman Doğdu?

Ünlü YouTuber ve şarkıcı Berkcan Güven ya da bilinen kullanıcı adıyla BEGE, 30 Mayıs 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Berkcan Güven Kaç Yaşında?

YouTube platformu üzerinden yayınladığı içerikleriyle milyonlarca kişi tarafından izlenen ve son dönemlerin en popüler YouTuber’larından biri olan Berkcan Güven, 26 yaşındadır.

Berkcan Güven Boyu ve Burcu

26 yaşındaki ünlü YouTuber Berkcan Güven hakkında merak edilenler bu kadarla sınırlı kalmamış, boyu kaç cm ve hangi burç olduğu da oldukça merak edilmiştir. Berkcan Güven, 1,83 m boyunda ve İkizler burcudur.

Berkcan Güven Eğitimi Berkcan Güven’in Işık Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı üzerine eğitim gördüğü bilinmektedir.

Berkcan Güven Babası Kimdir? Hem oyuncu hem gazeteci olan Güven’in babası Burhan Güven, 2010 yılında gösterime giren ve Dolunay Soysert’in de rol aldığı Veda filminde Mustafa Kemal Atatürk’ün ilerleyen yaşlarını canlandırmıştır.

You cannot copy content of this page