Berrak Nehir Kök Kaç Yaşında? Berrak Nehir Kök kimdir, nereli?

22.06.2022
A+
A-
Berrak Nehir Kök Kaç Yaşında? Berrak Nehir Kök kimdir, nereli?

Berrak Nehir Kök Kaç Yaşında? Niloya çizgi filmi seslendiren Berrak Nehir KÖK Berrak Nehir Kök kimdir, nereli?

Niloya adlı çizgi filmin uygulayıcı yapımcısı Ömer Özdemir’e göre, büyüklerin çocuk karakterlerini seslendirmesi anlaşıldığında inandırıcılığı olmuyor. Özdemir, “Çocuk seslendirdiğinde kalitesi yükseliyor.” diyor. @berraknehir kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

2008 yılında TRT Çocuk’un kurulmasıyla Alfabe, Biz İkimiz gibi işlerle çizgi film ve animasyon dünyasına adım atan Arzu Demirel, pek çok çizgi film projesine imza attı. Niloya isimli çizgi filmin yaratıcısı ve senaristi oldu.

Niloya çizgi filmi seslendiren Berrak Nehir KÖK tarafından beğenildi.

Niloya’nın tatlı sesinin sahibini merak etmeyen yoktur. Onu küçük bir kız seslendiriyor. İsmi Berrak nehir Kök. o zamanlar 2. sınıf öğrencisi. Bu ses niloya’ya çok yakışmış.

Özdemir: “Niloya karakteri için seslendirme yapan Berrak Nehir Kök, dinlediğimiz sesler arasında 39’uncu sıradaydı. Bu sesi bulana kadar daha önce reklam filmi seslendirmiş çocuklardan tutun da başka projelerde yer almış çocuklara kadar geniş bir kitle vardı. Hatta seslendirme yönetmenimiz Yaşar Özdemir, bir otobüs dolusu çocuk bile getirdi. Ama aradığımız sesi bulmamız kolay olmadı.” dedi.

Berrak Nehir Kök Kaç Yaşında? Berrak Nehir Kök kimdir, nereli?

Niloya yı seslendiren kız kim?

Niloya gerçekte kim, işte karşınızda niloyayı seslendiren kız, Niloyayı kim seslendiriyor sorusunun cevabı ” Berrak Nehir Kök” Peki Berrak Nehir Kök Kimdir?

Kukuliyi seslendiren kim?

Bartu Kerem Yüksel – Animasyon seslendirme – Serbest | LinkedIn.

Niloyayı kim yapıyor?

Niloya, tamamen Türk Stüdyoları tarafından hazırlanmakta olan ve 3-6 yaş grubunu hedefleyen bir yapımdır. Senaryosu yapımcısı da olan Arzu Demirel Birinci’ye, müzikleri ise Merve Ihlamur’a aittir. Senaryo, özel danışman ekibi, pedagog ve eğitim uzmanlarının denetiminde hazırlanmaktadır.

Pepe şarkılarını kim söylüyor?

Düşyeri Çizgifilm ve Animasyon Stüdyosu’nun kurucusu, Pepee karakterinin yaratıcısı ve müzisyen Kıraç’ın eşi Ayşe Şule Bilgiç, film hakkında merak edilenleri anlattı. Bilgiç, tüm Türkiye’yi bu filmi izlemeye davet etti.

Ibi nin annesi kim?

Bu, TRT Çocuk’ta yayımlanmakta olan İbi çizgi dizisinin karakterleri ve seslendirmenler listesidir….Ana Karakterler.

KarakterSeslendirenHakkında
LaliDuygu Biçerİbinin annesi. Saklı Kıta’da Tidebo ile kilitli kalmıştır.
DodoSerdar Özapİbinin babası.

Vivo yu kim seslendiriyor?

Brandon Jeffords (Cloudy with a Chance of Meatballs 2) filmin yardımcı yönetmenliğini yaptı. Orijinal seslendirme kadrosunda ayrıca, Zoe Saldaña, Michael Rooker, Brian Tyree Henry, Nicole Byer, Katie Lowes, Olivia Trujillo ve Lidya Jewett yer alıyor.

You cannot copy content of this page