Beykoz hayvan barınağı Fatoş kimdir? Sahibi Fatma kimdir, nerelidir? Fatoş Şakar Özdenvar kimdir?

25.10.2023
A+
A-
Beykoz hayvan barınağı Fatoş kimdir? Sahibi Fatma kimdir, nerelidir? Fatoş Şakar Özdenvar kimdir?

Beykoz hayvan barınağı Fatoş kimdir? Sahibi Fatma kimdir, nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Beykoz hayvan barınağı Fatoş kimdir? Sahibi Fatma kimdir, nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Beykoz hayvan barınağı Öyümce, Asya, Paşa Cd. no:1, 34829 Beykoz/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Resmi web sitesinde şu açıklama vardır. 2003 yılında kurulan Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezimiz 2021 Haziran ayı itibariyle gerçekleştirilen geniş kapsamlı yenileme çalışması sonucunda; Öğümce Mahallesi’nde, mevcut bakım evinin yerine kapsamlı bir projeyle hazırlanan “Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi” ile ilçemiz şehirdeki en modern ve nitelikli merkezlerden birine kavuşmuş oldu. Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi 11.045 m2 alan üzerine kurulmuştur. Sahada 5 Hayvan Nakil Aracı, 1 Hayvan Ambulansı ile İlçe sınırları içerisinde ekiplerimiz can dostlarımız için aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.

Google üzerinden araştırma yapıldığınıda Hayvan Sever Fatoş hakkında Twitter adresi çıkıyor ama Beykoz ile alakası var mı bir bilgi yoktur. Hayvan Sever Fatoş Şakar Özdenvar Twitterda @FatosSakar kullanıcı adı ile bulunur.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Beykoz hayvan barınağı Fatoş kimdir? Sahibi Fatma kimdir, nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page