Binance kullanıcısı ne demek? Esnaf ODASI Binance mesajı nedir?

09.06.2023
A+
A-
Binance kullanıcısı ne demek? Esnaf ODASI Binance mesajı nedir?

Binance kullanıcısı ne demek? Esnaf ODASI Binance mesajı nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Binance kullanıcısı ne demek? Esnaf ODASI Binance mesajı nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Binance, dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para alım satım platformudur. CoinMarketCap’in verilerine göre 9 Haziran 2021 tarihinde Binance üzerinde yapılan işlemlerin hacmi 29,833,629,737 (29 milyar 833 milyon) dolar olarak kayıtlara geçti.

Binance’in işlem hacmi ve kullanıcı sayısı bakımından birçok rakibini geride bırakan bir borsa olduğunu söyleyebiliriz. Binance 2020 yılında ise yeni bir rekor kırdı ve milyonlarca kripto para yatırımcısı Binance’e kayıt oldu.

Esnaf Odası başlığı ile gönderilen ve Binance hesabının doğrulanması gerektiğinin ifade edildiği mesaj, Binance kullanıcı olmayan ve hatta Esnaf Odası ile hiçbir bağı olmayan binlerce kişinin cihazına gönderildi.

Mesajda, “Sn.Binance kullanıcısı hesanizdaki supheli islemler sebebi ile hesabiniz kisitlanmistir. lutfen hesabinizi dogrulayiniz.” ifadeleri yer aldı.

Bu dolandırıcıların ilk yöntemi değil son yöntemi de olmayacak. Dikkat Ediniz.!! Para kaptırmayınız.!

Sizler için bizlerde Binance kullanıcısı ne demek? Esnaf ODASI Binance mesajı nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page