Bircan Yıldırım kimdir? Ne iş yapıyor? Evli mi? Bircan Yıldırım eşi kimdir?

09.11.2023
A+
A-
Bircan Yıldırım kimdir? Ne iş yapıyor? Evli mi? Bircan Yıldırım eşi kimdir?

Bircan Yıldırım kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Bircan Yıldırım Ne iş yapıyor? Bircan Yıldırım Evli mi? Bircan Yıldırım eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Bircan Yıldırım kimdir? Ne iş yapıyor? Evli mi? Bircan Yıldırım eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Bircan Yıldırım sosyal medya yayıncısıdır. Aynı zamanda kitap da yazıyor. Geçen sene Bircan Yıldırım, Şimdi Onlar Düşünsün kitabı ile geniş kitlelere adını duyurdu. Hem sosyolog hem de yazar olan Bircan Yıldırım, pek çok kitabını yayınladı.

Bircan Yıldırım, sosyal medya hesaplarında kendisini ekonomist ve gazeteci olarak tanımlıyor ve aynı zamanda Bircan TV Haber adlı bir YouTube kanalının da sahibi.

Yazar Bircan Yıldırım, 1973 yılında Denizli’de dünyaya geldi. Aslen Denizlili olan yazar, liseye kadar Almanya’da okudu. Daha sonra, İzmir Buca Lisesi’nde öğrenim gördü. 49 yaşındaki yazar, Sivas’ta bulunan Cumhuriyet Üniversitesi’nde sosyoloji bölümünden mezun oldu.

Bircan Yıldırım neden tutuklandı? Ne oldu?

Bircan Yıldırım isimli bir şahıs gözaltına alındı fakat bizim bahsettiğimiz yazar olan kişi ile aynı kişi değildir. İsim benzerliği olduğu düşünülüyor. 

Bircan Yıldırım, paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Netanyahu’nun 1 milyon Filistinlinin Türk vatandaşı olması konusunda anlaştığını iddia etti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi ise iddiaları yalanladı. Bircan Yıldırım daha sonra “kamuoyunu yanıltıcı bilgi vermek” suçlamasıyla gözaltına alındı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Bircan Yıldırım kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Bircan Yıldırım Ne iş yapıyor? Bircan Yıldırım Evli mi? Bircan Yıldırım eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page