Birce Akalay Sevgilisi, Hakan Kurtaş Sevgilisi Kimdir?

05.04.2024
A+
A-
Birce Akalay Sevgilisi, Hakan Kurtaş Sevgilisi Kimdir?

Ünlü oyuncu Birce Akalay, geçen günlerde meslektaşı Hakan Kurtaş ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme geldi. İkilinin sosyal medya üzerinden birbirlerine yaptıkları yorumlar ise iddiaları güçlendirdi. Bir Çocuk Sevdim ve Mucize Doktor gibi popüler dizilerden yüzüne aşina olduğumuz Hakan Kurtaş, Türk asıllı bir oyuncu, tiyatrocu ve karikatüristtir. Tiyatroya ve oyunculuğa orta okulda merak saldığı bilinen Hakan Kurtaş, Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Hakan Kurtaş’ın annesi resim öğretmenidir ve bu yeteneğini oğluna da aktarmıştır. Öyle ki yetenekli oyuncunun çizdiği karikatürler, bir dönem Leman ve Uykusuz gibi başarılı dergilerde yer almıştır. Fit bir görüntüye sahip olan Hakan Kurtaş boy ve kilo açısından da dizi severler tarafından merak edilen ünlüler arasında yer almaktadır. Genç oyuncu, 182 cm boyunda ve 72 kg ağrılığındadır.

Ünlü çiftin, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beyoğlu’ndaki bir sinemada Oscar adayı ‘Zavallılar’ filmini el ele izlediği öne sürüldü. Ünlü oyuncunun meslektaşı Hakan Kurtaş’ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Tüm bunların ardından Kurtaş, Akalay’ın tatilden paylaştığı karelerin altına gül emojisi ekleyerek dikkat çekti. Muhabirlerin özel hayatıyla ilgili sorularına cevap veren Akalay, “Gülüyorum, yetmez mi? Hayırlı olsun diyelim” şeklinde espriyle karşılık verdi.

You cannot copy content of this page