Bodrumspor teknik direktörü kimdir? Bodrumspor başkanı kimdir?

08.06.2023
A+
A-
Bodrumspor teknik direktörü kimdir? Bodrumspor başkanı kimdir?

Bodrumspor teknik direktörü kimdir? Bodrumspor başkanı kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Bodrumspor teknik direktörü kimdir? Bodrumspor başkanı kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya’dır. Kendisi geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı. Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Eyüpspor’u eleyerek Süper Lig’e çıkma yolunda önemli bir adım atacaklarına inandığını belirtti. Bodrumspor Teknik direktörü ise İsmet Taşdemir’dir. Lig play-off 1. turunda yarı finale yükselen Bodrumspor’da teknik direktör İsmet Taşdemir, takımının verdiği görevleri layıkıyla yerine getirdiğini ifade etti.

Sizler için bizlerde Bodrumspor teknik direktörü kimdir? Bodrumspor başkanı kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Evli ve iki çocuk babası olan Rıza Karakaya doğup büyüdüğü şehrin ekonomik ve sosyal alanlarda kalkınması için çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almış, kurum ve kuruluşlarda aktif görevlerde bulunmuştur. 2011 yılından itibaren Bodrum Belediyesi Bodrum spor ve aynı zamanda Bodrum Spor A.Ş yönetimindedir.

You cannot copy content of this page