Bruce lee Hayatı? Bruce Lee Neden Öldü? Bruce Lee Nasıl Öldü? Bruce Lee Ölüm Sebebi?

06.05.2023
A+
A-
Bruce lee Hayatı? Bruce Lee Neden Öldü? Bruce Lee Nasıl Öldü? Bruce Lee Ölüm Sebebi?

Bruce lee Hayatı! Bruce Lee Neden Öldü! Bruce Lee Nasıl Öldü! Bruce Lee Ölüm Sebebi!

Bruce Lee, 20 Temmuz 1973 tarihinde 32 yaşındayken hayata veda etti. Bruce Lee ölüm,ü beraberinde birçok iddayı gündeme getirdi. Bruce Lee, sağlığının gayet iyi olduğu herkez tarafından biliniyordu. Baş ağrısı için Equogesic adlı bir ilaç almışdı ve uzanmışdı Bruce Lee, uyuya kalan lee bir daha hiç uyanamadı. Hastaneye ulaştırıldığında Bruce Lee, çoktan ölmüştü. Bruce Lee ölüm sebebi, nin beynindeki tümör olabileceği düşünüldü ama sebep tümör olmadığı aşınaydı bu şekilde çok fazla yaşaması da mümkün görünmüyordu. Bruce Lee ölümü, nden iki ay önce de bir beyin travması geçirmişti. Bruce Lee, ölümü ile tüm Hong Kong yasa boğuldu.

Bruce Lee, 31 Mart 1993 tarihinde, oğlu olan Brandon Lee’de babası gibi tartışmalı bir şekilde, “The Crow” filminin çekimleri sırasında, karnından vurularak malesef öldü.

Bruce Lee, Seattle olan Lake View mezarlığına gömüldü. Bruce Lee daha sonra Oğlu olan Brandon Lee’de aynı yere yani babasının yanına gömüldü. Bruce lee Hayatı? Bruce Lee Neden Öldü? Bruce Lee Nasıl Öldü? Bruce Lee Ölüm Sebebi?

Bruce Lee Hayatı, aktörlük ve dövüş sanatları uzmanıdır. Bruce Lee, 27 Kasım 1940’ta San Francisco’da dünyaya gözlerini açtı. Bruce Lee, 1939 yılında Hong Kong’lu bir opera sanatçısı olan babasıve eşi üç çocuğuyla beraber Amerika’ya taşındılar. Bruce Lee, Annesi ona bir Amerikalı bir ism koymayı düşünmüyordu ama hastanedeki hemşire ona Keltçe’de yani güçlü insan anlamına gelen “Bruce” diyorlardı. Henüz üç aylıkolmuşken ilk filminde rol aldı.

You cannot copy content of this page