Bu gece ay çok güzel değil mi ne demek? Bugün ay çok güzel değil mi Japonca?

13.06.2023
A+
A-
Bu gece ay çok güzel değil mi ne demek? Bugün ay çok güzel değil mi Japonca?

Bu gece ay çok güzel değil mi ne demek? Bugün ay çok güzel değil mi Japonca? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Bu gece ay çok güzel değil mi ne demek? Bugün ay çok güzel değil mi Japonca? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

(Tsuki ga kireidesu ne.) Japonca’da “bu gece seninle birlikteyken ay çok güzel, değil mi” cümlesi “bu gece seninle birlikteyken ay çok güzel, değil mi” anlamına geliyor. (Tsuki ga kireidesu ne.)

Bir Japon, aşkından ölse dahi en fazla ‘suki desu’ diyormuş. Yani, ‘senden hoşlanıyorum’. Onlara göre bunun nedeni, ‘sevginin kelimelerle değil, davranışlarla ifade edilmesi gerektiğine inanmaları’ imiş. Evet bir rivayete göre japon erkekleri sevdiklerine utandıkları için seni seviyorum diyemezlermiş. onun yerine “bu gece ay seninle birlikteyken çok güzel değil mi?” derlermiş. olumlu bir cevap vereceksek “ölmeyi göze alırım” olumsuz bir cevap vereceksek “henüz ölmek istemiyorum” deniliyormuş.

Sizler için bizlerde Bu gece ay çok güzel değil mi ne demek? Bugün ay çok güzel değil mi Japonca? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page