Bu tabak kimin yarışmacıları? Bu tabak kimin mert kimdir? Bu tabak kimin Emin, Nur, Demet kimdir?

15.09.2023
A+
A-
Bu tabak kimin yarışmacıları? Bu tabak kimin mert kimdir? Bu tabak kimin Emin, Nur, Demet kimdir?

Bu tabak kimin yarışmacıları? Bu tabak kimin mert kimdir? Bu tabak kimin Emin, Nur, Demet kimdir? Bu tabak kimin yarışmacıları Nur kimdir? Bu tabak kimin yarışmacıları Emin kimdir? Bu tabak kimin yarışmacıları Gamze kimdir? Bu tabak kimin yarışmacıları Neslihan kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Bu tabak kimin yarışmacıları? Bu tabak kimin mert kimdir? Bu tabak kimin Emin, Nur, Demet kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

FOX TV ekranında izleyiciyle buluşan Bu tabak kimin yarışmacılarının kim olduğu izleyenler tarafından merak ediliyor. Haftaiçi her gün yayınlanan programın sunuculuğunu ise Songül Karlı yapıyor.

Bu Tabak Kimin?” 4 Eylül’de Başladı.

Ekranların sevilen ismi Songül Karlı’nın sunuculuğunu üstlendiği “Bu Tabak Kimin?” hafta içi her gün izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 4 Eylül’de ilk bölümüyle ekranlarda oldu.

Bı yarışmada her biri 5’er kişiden oluşan iki takımın her bir yarışmacısı, en beğenilen tabağı yapmak ve rakiplerinin ya da takım arkadaşlarının ellerinden para ödülünü toplamak için kıyasıya rekabet ediyor.

Programda, 5’er kişiden oluşan iki takımdan her gün 2’şer kişi yemek yapıp sunacak. Diğer yarışmacılar ise yapılan yemeğin kime ait olduğunu bilmeden ellerinde bulunan 1500’er lirayı en beğendikleri tabağa istedikleri gibi dağıtacaklar. Böylece rakip ya da kendi takımından yarışmacılar, beğendikleri tabağın sahibine ödül kazandıracaklar.

HER AYIN SONUNDA KAYBEDEN TAKIMIN ELİNDEN ALINAN BÜYÜK ÖDÜL AYIN EN ÇOK KAZANAN YARIŞMACISINA VERİLECEK. Evet her haftanın sonunda kazanan takımın hafta boyunca topladığı ödülüne kavuştuğu yarışmada kaybeden takımın kaybettiği paralar ellerinden alınarak ayın en çok kazanan yarışmacısına verilmek üzere bir kutuda toplanacak. Ay sonunda kutudaki ödül rekabetin zirve yaptığı final yarışında birinci olacak tek bir kişiye gidecek.

Yapımcılığını Karga Film’in üstlendiği “Bu Tabak Kimin4 Eylül’den itibaren hafta içi her gün 16.30’da!

İsmihan Taşlıyurt: Sosyal medya fenomeni ve yemek bloggerı.

Bu tabak kimin Emin Çetin kimdir?

Profesyonel aşçı ve restoran sahibi.

Bu tabak kimin Nur Kahraman kimdir?

Ev hanımı ve yemek tutkunu.

Bu tabak kimin Şule Nur Kablan kimdir?

Güzellik uzmanı ve sağlıklı beslenme danışmanı.

Bu tabak kimin Nalan Lamba kimdir?

Emekli öğretmen ve geleneksel Türk mutfağı uzmanı.

Bu tabak kimin Banu Teker kimdir?

Sosyal medya fenomeni ve makyaj sanatçısı.

Bu tabak kimin Neslihan Kanaç kimdir?

Sosyal medya fenomeni ve moda tasarımcısı.

Sizler için bizlerde Bu tabak kimin yarışmacıları? Bu tabak kimin mert kimdir? Bu tabak kimin Emin, Nur, Demet kimdir? Bu tabak kimin yarışmacıları Nur kimdir? Bu tabak kimin yarışmacıları Emin kimdir? Bu tabak kimin yarışmacıları Gamze kimdir? Bu tabak kimin yarışmacıları Neslihan kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page