Buket Dereoğlu annesi İdil Yazgan kimdir? İdil Yazgan kaç yaşında? Buket Dereoğlu babası?

18.06.2023
A+
A-
Buket Dereoğlu annesi İdil Yazgan kimdir? İdil Yazgan kaç yaşında? Buket Dereoğlu babası?

Buket Dereoğlu annesi İdil Yazgan kimdir? İdil Yazgan kaç yaşında? Buket Dereoğlu babası? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Buket Dereoğlu annesi İdil Yazgan kimdir? İdil Yazgan kaç yaşında? Buket Dereoğlu babası? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1981’de kendi adına kurduğu İdil Abla Çocuk Tiyatrosu ile çocuk tiyatroları yapmaktadır. Ayrıca yardımcı yönetmen olarak televizyonlarda bir çok projede yer almaktadır. Saint Benoit Fransız Lisesi mezunudur. TODER’in kurucularındandır. Ercan Yazgan’ın eşidir. Buket Dereoğlu kızıdır.

Buket Dereoğlu ya da tam adıyla Selin Buket Dereoğlu, 30 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen İzmirli olan Buket Dereoğlu’nun annesi İdil Yazgan’dır. Annesi ikinci evliliğini usta oyuncu Ercan Yazgan ile yaptı. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Tiyatro oyunculuk bölümünden mezun oldu.

Sizler için bizlerde İdil Yazgan kimdir? İdil Yazgan nereli, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page